Повна комп'ютерна діагностика автомобіля

СТО нового покоління в Києві.
Точна діагностика. Сертифіковані запчастини.
Комп'ютерна діагностика
Комп'ютерна діагностика автомобіля — це підключення спеціального діагностичного комп'ютера (також відомого як діагностичний тестер) до бортового комп'ютера автомобіля. Ця послуга дозволяє дізнатися, в якому стані зараз автомобіль. Чи відрізняються параметри від бажаних, де саме виникають несправності, які їх причини та як їх усунути.

Як працює така діагностика?


Внутрішні комп'ютери, наявні в сучасних автомобілях, призначені для управління двигуном та іншими компонентами. Вони мають вбудовані спеціальні діагностичні системи, запрограмовані виробником, щоб відповідати за правильні робочі діапазони всіх компонентів та датчиків. Як тільки параметр не відповідає встановленим допустимим межам, бортовий комп'ютер зберігає код помилки у своїй пам'яті. Ці записи є важливим вступом до локалізації несправностей.

Всього за кілька хвилин діагностичний комп'ютер зчитує інформацію про стан автомобіля, збережену бортовим комп'ютером і відображає інформацію, що стосується виявлених порушень у роботі окремих компонентів. Таким чином, фахівець зможе розпізнати проблему, а потім приступити до її усунення.

Що саме дозволяє перевірити комп'ютерна діагностика?


Підключення автомобіля до комп'ютера для діагностики дозволяє: розпізнавати коди несправностей різних компонентів. Це, серед іншого: система безпеки ABS, SRS, ASR, ESP, AIRBAG, EPC, імобілайзер, паливна система, контролер двигуна.

Вона також дозволяє контролювати параметри автомобіля під час руху (двигун, тиск наддуву, температуру, витратомір, час вприскування, показники).
Діагностика ходової
Діагностика ходової авто — ще одна складова Вашої безпеки на дорогах. Десь в ідеальному світі автолюбителі проводять її раз на пів року, паралельно зі зміною коліс, а також в рамках сервісних ТО. А ще — перед поїздками на великі відстані та після повернення з далеких поїздок, особливо, якщо вони проходили на таких ділянках дороги, які й дорогою не назвеш.

Якихось регламентів щодо перевірки ходової немає. Але зате є ряд ознак, за якими можна зрозуміти, що пора рухатись в сторону станції техобслуговування:

- стукіт, брязкіт, скрип і інші сторонні звуки з-під кузова;
- якщо водій буквально тілом відчуває всі нерівності дороги, вони добре «віддають» в кермо;
- втрачається керованість авто, кермо по-новому реагує на Ваші дії, змінюється кут розвороту.
Електрика
Автоелектрика — досить складна система, тож налагодити її коректну роботу буває непросто. В той самий час вихід з ладу будь-якого елемента, будь то датчик або підсвічування салону, істотно знижує безпеку і комфорт водіння.

Іноді під проблеми електрики «маскуються» неполадки в інших вузлах. Наприклад, миготіння відповідної іконки на приладовій панелі може бути викликано відходом контактів, а може свідчити про необхідність провести чистку дросельної заслінки, заміну датчика тиску масла або форсунок.

Саме тому роботи по автоелектриці краще проводити на СТО, де «під рукою» всі потрібні фахівці.

Підвести можуть:


- прилади;
- електропроводка;
- стартер, генератор, система запалювання.
Істотні переваги комп'ютерної діагностики
Безсумнівною перевагою автомобільної комп'ютерної діагностики є можливість швидко розпізнати технічний стан окремих систем і вузлів в автомобілі. Немає необхідності розбирати будь-які його елементи. Тут все, що вам потрібно, — це технічне та вимірювальне обладнання у вигляді комп'ютера для діагностики. Для обміну даними достатньо належного з'єднання, що дає можливість порівняти значення параметрів поточного стану автомобіля з тими, що вказані його виробником.

Як відомо, переважна більшість робіт над автомобілем вимагає спочатку належної діагностики проблеми. Незалежно від того, чи це стандартний механічний ремонт, контроль роботи двигуна або гальмівної системи. Комп'ютерна діагностика виявляється незамінною в таких випадках.

Чи знаєте ви, що найсучасніше комп'ютерне діагностичне обладнання знаходиться на станції перевірки транспортних засобів СТО "ReadyCar" в Києві за адресою: вул. Бориспільська, 26Д?

Якщо будь-який значок на панелі приладів тривожно горить або ви виявили, що автомобіль поводиться інакше, ніж слід, зверніться до нашого СТО та запишіться на діагностику проблеми до наших спеціалістів. Ми гарантуємо 100% ефективність!

Зробити це можна за допомогою формуляру або ж зателефонувавши за номером: +38 096 222 26 26
Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ