СТО Lexus в Києві

Автосервіс "ReadyCar" в Києві - точний і надійний ремонт на світовому рівні.
вул. Бориспільська, 26Д, Київ

Надійний автосервіс для Вашого авто в Києві

СТО "ReadyCar" - належним чином підготовлена та обладнана спеціалізована майстерня. Завдяки великому досвіду обслуговування автомобілів марки Лексус, тут надійно та за розумну ціну проведуть усі необхідні періодичні огляди та обслуговування цього автомобіля.

Технічне обслуговування Lexus в Києві

Ми пропонуємо комплексне обслуговування Lexus. За нашими плечима - 15 років досвіду роботи в цій галузі, ми маємо сучасне обладнання, інструменти та комп'ютерні програми, які необхідні для правильної діагностики несправностей та проведення ремонту Lexus. Наші фахівці суворо дотримуються рекомендацій виробника з обслуговування.

Компанія СТО "ReadyCar" спеціалізується на автомеханіці. Команда досвідчених спеціалістів замінює та ремонтує двигуни, рульове управління, гальма, системи охолодження та вихлопу. Ми також замінюємо диски, підвіски та інші компоненти на всіх моделях Lexus.

У нас є обладнання та програмне забезпечення для комп'ютерної діагностики. Крім того, в нас також можна провести вимірювання розвалу коліс, налаштування геометрії та обслуговування кондиціонерів.

Коли варто звернутися на СТО?

Звертайте увагу на будь-які зміни в поведінці автомобіля, незвичні звуки або інші ознаки необхідності обслуговування. Найважливішими з них є:

  • Нехарактерні звуки двигуна;
  • Протікання під автомобілем. Однак це нормально, якщо вода капає з частин системи кондиціонування повітря, яка працювала;
  • Зміна звуку роботи вихлопної системи. Це може бути симптомом виділення чадного газу, який є небезпечним для вашого здоров'я. У цьому випадку їдьте з відкритими вікнами та негайно перевірте вихлопну систему;
  • Помітне зниження тиску в шині, скрип шин при повороті, нерівномірний знос протектора;
  • Одностороння тяга автомобіля під час руху по рівній прямій дорозі;
  • Незвичайні шуми, що супроводжують роботу компонентів підвіски;
  • Падіння ефективності гальмування, «м'яка» педаль гальма, педаль опускається майже до підлоги, тягне машину в бік під час гальмування;
  • Температура охолоджуючої рідини постійно вище норми

Якщо ви помітили будь-який із перерахованих вище симптомів, вам необхідно негайно відрегулювати або відремонтувати автомобіль в сервісному центрі Lexus або в спеціалізованій майстерні. Саме такою є СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.

Техогляд Lexus перед покупкою

Якщо ж Ви плануєте придбати розкішний Lexus і переживаєте, що продавець, можливо, приховав серйозні недоліки - приходьте до нас, і ми проведемо комплексний огляд вашого вживаного автомобіля перед покупкою. У випадку з автомобілями цієї японської марки необхідно ретельно оцінити стан окремих деталей, адже їх заміна дуже дорога.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ