Автомийка в Києві
СТО нового покоління в Києві.
Точна діагностика. Сертифіковані запчастини
Комплексна мийка авто

Догляд за автомобілем починається з мийки, а правильна мийка починається з правильного обладнання.

СТО "ReadyCar" використовує тільки якісне обладнання та автокосметику від провідних виробників для догляду за вашим автомобілем. Тільки чітке дотримання технологій може забезпечити першокласний результат і зберегти прекрасний вид автомобіля.

Своїм клієнтам ми радимо скористатися додатковими послугами, а саме:

Чистка колісних дисків
З плином часу на легкосплавні диски налипають залишки від гальмівних накладок, що дуже псує їх вигляд. Проте це можливо виправити за допомогою спеціальної автохімії.
Покриття кузова воском
Кожному автовласнику хочеться на якомога довше зберегти чистий і блискучий вигляд свого автомобіля. Саме за допомогою воску, який наноситься на кузов авто, можна продовжити його ідеальний вигляд. Повірте, бруд буквально відлітатиме від Вашого автомобіля!
Хімчистка салону
Салон авто — це саме те місце, де деякі автовласники проводять більшу частину свого часу. Часто бруд глибоко проникає в обшивку салону, в підлогу, в шкіру, а також в пластикові деталі! Наші висококваліфіковані фахівці з легкістю повернуть вигляд нового авто.
Якщо Ви терпіти не можете брудні вікна, обов'язково скористайтеся послугою "антидощ"! А гумі вашого авто ми надамо свіжий чорний вигляд!

У нас завжди можна додати рідину в омивач скла, придбати парфуми для салону. Всім клієнтам забезпечуємо максимальний комфорт та безкоштовну ароматну каву під час очікування.


Вартість комплексної мийки: 360 грн.
Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ