СТО "ReadyCar" - АКПП Тойота

вул. Бориспільська, 26Д, Київ

Обслуговування АКПП Тойота

СТО "ReadyCar" - якісний та надійний ремонт та сервіс Toyota Компанія СТО "ReadyCar" - професіонали з багаторічним досвідом робіт з обслуговування АКПП Тойота. У їхній дуже широкій комерційній пропозиції є близько 70 типів коробок передач для кожної моделі Toyota. Також СТО надає послуги з ремонту та відновлення пошкоджених АКПП.

Заміна масла: тонкощі процедури для авто Тойота

Зазвичай заміна масла в АКПП Тойота попереджає передчасний знос АКПП і значно покращує роботу всього комплексу облікових програм. Міняти масло необхідно вчасно і без зволікань. Особливо обережного поводження вимагає автоматична коробка передач.

На автомобілях Toyota автоматичні коробки встановлюються від японського виробника АКПП Toyota Camry, які показують досить високу надійність, хоча для цих коробок, як і для інших АКПП, характерні деякі поширені проблеми та поломки, до яких може призвести несвоєчасна заміна масла.

Не рекомендується самостійно замінювати масло в АКПП Тойота. Відхилення від рекомендованої кількості залитої рідини викличе ривки під час руху, нечіткі перемикання передач. І навіть короткочасна "суха" робота коробки призведе до проблем.

Регулювання троса АКПП: для чого воно потрібне?

Щоб їхати на авто з комфортом, автовласнику слід періодично проводити регулювання селектора АКПП Тойота. Лише в такому випадку його не тривожитимуть поштовхи та ривки під час руху, а також занадто різкий старт. Регулювання також вкрай необхідне в тому випадку, якщо при ремонті виникли симптоми перетягнутого троса. А це також шкідливо для АКПП транспортного засобу.

Адаптація АКПП Тойота

Адаптація АКПП Тойота відбувається на сучасних автоматичних коробках перемикання передач, адже АКПП звикає до манери їзди водія. На старих моделях адаптацію доводилося робити вручну. Така адаптація дозволяє "підлаштувати" машину до кожного водія, тож він не відчуватиме різких ривків під час набору швидкості. Також вона допомагає автозапчастинам менше зношуватися та підвищує безпеку під час руху на слизькій поверхні.


На СТО також обслуговують всі марки автомобілів, зокрема такі моделі Toyota: Corolla, Camry, C-HR, RAV4, Highlander, LC Prado, Hilux, Proace та інші.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ