СТО "Ready Car" – Кузовний ремонт Toyota

вул. Бориспільська, 26Д, Київ

Кузовний ремонт автомобілів Тойота на професійному СТО в Києві

При зіткненні автомобілів основних пошкоджень зазнає їх кузов. Аварійний ремонт може виконуватися кількома способами, залежно від ступеня пошкодження. Послуги з ремонту кузова та фарбування, які надає сервісний центр Toyota, включають: фарбування деталей кузова, а також їх заміна або ремонт шляхом випрямлення в межах, дозволених виробником. Тож якщо ви - власник автомобіля Тойота, центр кузовного ремонту в Києві СТО "ReadyCar" - до ваших послуг.

Ремонт дверного замка в автомобілях Тойота

Автомобільні дверні замки захищають транспортний засіб від несанкціонованого доступу в салон автомобіля з метою крадіжки речей з салону або ж навіть самої автівки. З розвитком автомобільних технологій зміни в дизайні були внесені й у дверні замки автомобіля. Зараз більшість автомобільних замків оснащені приводами центрального замка, які блокують і відмикають замки, а також датчиками, які перевіряють, заблокований замок чи ні.

Якщо вас цікавить ремонт замка дверей Тойота, вам варто знати, що це - часта несправність цієї моделі, адже зношуються гвинтики в приводі замка в задніх дверях. Тому заміні підлягає весь замок, адже всередину вбудований привод.

Заміна порогів в авто Тойота у Києві

Пороги автомобіля схильні до іржавіння принаймні з кількох причин. Найпрозаїчнішими можуть бути вм'ятини, викликані підйомом автомобіля. Пороги також збиваються камінням, наприклад, якщо водій рухається гравійними дорогами. Якісну заміну порогів у Тойоті можна здійснити на багатопрофільному СТО в Києві "ReadyCar". Тут працюють фахові майстри, які точно не підведуть.

Ремонт бампера: варто чи ні?

Найчастіше при ДТП (навіть невеликих) страждають бампери автомобіля - з'являються тріщини, вм'ятини та подряпини. Ремонт бампера у Тойоті, зрештою, як і в інших авто, залежить від виду пошкоджень: наприклад, зламані кріплення, здерта фарба чи лак, пошкодження внутрішніх та зовнішніх елементів. Також слід враховувати, що технологія відновлення дефектів визначається матеріалом бампера. Але всі ці моменти можна узгодити на нашому СТО під час особистого візиту - наші фахові майстри оглянуть пошкодження і запропонують найбільш вигідну для вас пропозицію.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ