Заміна амортизатора авто у Києві

СТО "ReadyCar" в Києві виконуємо ремонти будь-якої складності, прораховуємо вартість послуг, маємо надійних постачальників оригінальних запчастин та даємо гарантію на всі види робіт та запчастин.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Заміна амортизатора в авто

Хоча амортизатори дуже важливі для безпеки та якості водіння, про них часто забувають і замінюють лише тоді, коли вони вже сильно зношені. Цікаво, що у багатьох автомобілях це не особливо дорога деталь, і, тим не менш, до неї ставляться недбало.

Амортизатори — це частини автомобіля, які відповідають за його комфортне переміщення. Їх завдання — тримати колесо в постійному контакті з дорогою. Все це потрібно для забезпечення не тільки вашого комфорту, але й безпеки. Якби автомобіль не був обладнаний цим практичним елементом, будь-які нерівності на місцевості відчувалися б безпосередньо в салоні водія, транспортний засіб підскакував би через нерівності, а ваша подорож була б не тільки неприємною, але й досить небезпечною.

Тож коли слід звернути увагу на стан амортизаторів і що свідчить про їх знос?

Амортизатори є експлуатаційними частинами, тому вони піддаються зносу. Це означає, що їх потрібно регулярно перевіряти. Чим більше ви їздите, особливо по вибоїнах і нерівних дорогах, тим більше навантаження передається на транспортний засіб. На жаль, це не сприяє довговічності амортизаторів, які просто зношуються швидше, ніж при русі по ідеально рівних дорогах.

Не вірте лише щорічним технічним оглядам. Загалом заведено вважати, що перевірку слід проводити щорічно або кожні 20 000 пройдених кілометрів. Очевидно, це відносне значення. Подумайте, якими маршрутами ви користуєтесь найчастіше: якщо це дороги з вибоїнами — збільште частоту перевірок.
Симптоми зношених амортизаторів

Варто почати хвилюватись, якщо ваш автомобіль:

  • видає дивні звуки та шуми;
  • загоряється лампочка ABS раніше, ніж зазвичай;
  • ви відчуваєте характерне розгойдування під час руху;
  • їздить гірше — у вас проблема із збереженням того самого напрямку руху;
  • автомобіль при повороті нахиляється вбік;
  • шини зношуються нерівномірно;
  • на амортизаторах видно сліди масла.

Якщо ви зауважили будь-який із цих симптомів — цілком ймовірно, що вам потрібно замінити амортизатори. У такій ситуації варто звернутися до фахівця, щоб перевірити стан цих деталей.

Техогляд чітко підтвердить, чи дійсно настав час заміни амортизаторів. Якщо стенд перевірки амортизаторів показує результат їх ефективності нижче 20 відсотків, то тут нема про що думати — амортизатори слід замінити новими та функціональними. Однак, якщо результат вище 40 відсотків, ви все одно зможете їздити без проблем. Варто також відзначити, що нові амортизатори та ті, які можна схарактеризувати як дуже хороші, матимуть результат понад 75%.

Пошкоджені амортизатори неможливо відремонтувати. Їх просто замінюють новими відповідно до рекомендацій виробника автомобіля. Однак варто пам'ятати, що довговічність і термін служби амортизаторів залежить від виробника деталей.

Спеціалісти на СТО "ReadyCar" в Києві мають багаторічний досвід роботи і сотні задоволених клієнтів. Тому рекомендуємо звернутися до нас задля перевірки стану амортизаторів, загального техогляду та ремонту вашого авто.

Ми виконуємо ремонти будь-якої складності, прораховуємо вартість послуг, маємо надійних постачальників оригінальних запчастин та даємо гарантію на всі види робіт та запчастин.


Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ