Заміна акумулятора авто у Києві

СТО "ReadyCar" в Києві виконає цю роботу швидко та якісно, довір заміну професіоналам.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Заміна акумулятора в авто у Києві: як і коли це варто робити?

Акумулятор, як і будь-яка батарея, з віком втрачає свої властивості. Власники як нових, так і старих автомобілів часто стикаються з проблемою, що їх машина не хоче «заводитися». Це — вірна ознака того, що вам невдовзі доведеться замінити акумулятор.

Все рідше, але все ж трапляються автомобілі з 10-річним або старшим акумулятором. Однак найчастіше час автономної роботи в автомобілі становить від 4 до 6 років. Багато що залежить від типу акумулятора (нові, більш ефективні та легкі батареї зазвичай служать коротший період), способу використання автомобіля та правильного вибору самого акумулятора.

Розвиток автомобільної техніки не може не тішити. Це також стосується акумуляторів, які стають все більш ефективними та легшими, особливо якщо це стосується автомобілів із системою запуску-зупинки. Порівняно новим стандартом є автомобільні акумулятори самообслуговування, тобто ті, які не вимагають доливання електролітів.

Чому зношується акумулятор?

Термін експлуатації впливає на те, що навіть доглянутий автомобіль у якийсь момент відмовиться вам підкорятися. Як наслідок — машина просто не заведеться. Тому зношування є першою і найчастішою причиною, через яку вам доведеться замінити акумулятор.

Є ще кілька факторів, які впливають на термін служби акумулятора. Поширеними випадками є його саморозряд. Причиною цього може бути несправність установки (наприклад, коротке замикання мікроавтомата або знос допоміжної батареї), простій автомобіля «на світлофорі» або з увімкненим радіоприймачем, але також тривалий час невикористання автомобіля. Адже автівку розробили для руху, а не для стоянки в гаражі. Навіть коли вона не виїжджає за його межі, то все одно споживає електроенергію акумулятора.

Мультимедійні системи або пристрої захисту від крадіжок споживають електроенергію навіть під час "сну", і досить багато. Якщо ж вони пошкоджені, про що ви можете не знати, або якщо вони погано встановлені, то будуть тягнути струм набагато швидше. Через кілька днів або кілька тижнів може виявитися, що ви не заведете автомобіль, оскільки розряджений акумулятор.

Ознаки зносу акумулятора

Перший попереджувальний знак про те, що на акумулятор вашого автомобіля можуть чекати неприємності, — це проблема його запуску. Особливо, коли така ситуація починає повторюватися в теплі дні. Адже при низьких температурах ефективність роботи акумулятора падає навіть наполовину, а проблеми з запуском двигуна можуть виникнути навіть із добре працюючим акумулятором.

Симптомом того, що щось не так, і вам, можливо, доведеться замінити акумулятор, є повільніша робота стартера. Якщо при запуску двигуна швидкість обертання двигуна зменшується, це свідчить про те, що струм у нього занадто малий, і можливо, акумулятор скоро розрядиться.

Ще одна поширена ознака проблем з акумулятором — несправності з електрикою, особливо з підсвічуванням. Якщо ці види вогнів явно приглушені, не світяться на повну потужність або несподівано згасають без видимих причин, то це явні сигнали про те, що зі споживанням електроенергії щось не так.
Найкраще довірити заміну батареї професіоналам. СТО "ReadyCar" в Києві виконує цю роботу швидко та якісно, адже за нашими плечима — багаторічний досвід та турбота про водіїв.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати акумулятор для вашого автомобіля відповідно до його вимог. Також ми одразу перевіримо параметри нещодавно встановленої батареї, щоб ви могли бути впевнені, що зміна виконана правильно.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ