Заправка кондиціонера в авто у Києві

СТО "ReadyCar" в Києві досвідчені майстри, які знають технічні особливості будь-яких кліматичних установок.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Заправка кондиціонера у вашому авто: як виглядає фаховий сервіс в Києві?

Майже всі знають, що кондиціонер автомобіля — дуже корисний винахід. Його особлива перевага — це заспокійлива прохолода в спекотні дні, що допомагає вільно дихати та зосереджуватися на водінні.

Крім того, кондиціонер в автомобілі запобігає неприємному запотіванню вікон, що зменшує видимість і викликає низький комфорт водіння та потенційну небезпеку. Однак, щоб кондиціонер в автомобілі виконував свої функції, слід забезпечити його регулярне чищення та обслуговування.

Експерти рекомендують перевіряти кондиціонер не рідше одного разу на рік. Відвідування сервісного центру — це чудова можливість замінити холодоагент. А наші майстри зі СТО "ReadyCar" в Києві радо вам в цьому допоможуть.

Який ризик занадто рідкісного обслуговування кондиціонера автомобіля?

Користуючись щоденним корисним ефектом кондиціонера, ми часто забуваємо про те, що він потребує регулярного обслуговування. Водії часто це добре усвідомлюють, але відкладають відвідування СТО на невизначене майбутнє. Це не надто розумне рішення, оскільки неочищений кондиціонер може не тільки знизити комфорт водіння, але й створити серйозну загрозу для нашого здоров'я. Адже волога в системі кондиціонування повітря створює ідеальні умови для росту бактерій, грибків та цвілі.

Багато з нас використовують кондиціонер автомобіля тільки в літній сезон, коли необхідність охолодити перегрітий салон автомобіля стає очевидною. Однак після зими часто виявляється, що кондиціонер виділяє неприємний запах, ви відчуваєте слабке охолодження або його зовсім немає. Очевидно, що кондиціонер потребує ремонту.
Також наполегливо рекомендуємо звернутися на СТО "ReadyCar" в тому випадку, якщо:

  • кондиціонер перестав охолоджувати повітря;
  • у вас в машині затхлий або вологий запах;
  • ви чуєте дивний шум, коли включаєте кондиціонер;
  • втрата тиску в системі кондиціонування вашого автомобіля.

Уважно вибирайте сервіс, якому довіряєте обслуговування і ремонт системи кондиціонування. Нерозв'язних проблем не буває, а ось некваліфікований персонал попадається досить часто.

У команді СТО "ReadyCar" — тільки досвідчені майстри, які знають технічні особливості будь-яких кліматичних установок. Тому сміливо телефонуйте та приїжджайте, а наші спеціалісти зроблять все на найвищому рівні!

Наша адреса: Київ, вул. Бориспільська, 26Д

+38 096 222 26 26
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ