Заміна повітряного фільтра автомобіля на СТО в Києві

Автомобіль оснащений безліччю різних фільтрів, необхідних для його нормального функціонування. Одним з елементів, який відіграє важливу роль і вимагає регулярної заміни, є повітряний фільтр. Щоб забезпечити комфорт водіння та запобігти надмірному зносу або навіть пошкодженню двигуна, варто дотримуватися інтервалів його заміни та перевіряти стан зносу.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Як часто потрібно міняти повітряний фільтр?

Однозначної відповіді на питання, як часто потрібно міняти повітряний фільтр, немає. Детальну інформацію з цього приводу можна знайти в інструкції з експлуатації автомобіля або в авторизованих сервісних центрах. Але зазвичай виробники рекомендують міняти повітряний фільтр в автомобілі кожні 15-40 тисяч пройдених кілометрів. При малому пробігу міняти його варто раз на рік.

Звичайно, іноді можна робити це і частіше – все залежить від типу автомобіля та умов, в яких працює автомобіль. У ситуації, коли транспортний засіб часто їздить на піщаних дорогах, він вимагає прискореної заміни повітряного фільтра через його більш швидке забруднення. Те ж саме відбувається, коли автомобіль експлуатується в умовах підвищеної вологості. Тоді фільтр може швидше зношуватися і ефективність цього елемента знизиться, що призведе до необхідності його заміни.
Що дає заміна повітряного фільтра?

Своєчасна заміна фільтра, згідно з рекомендаціями виробника, дозволяє підтримувати оптимальні параметри роботи двигуна. Таким чином, це дозволяє зберегти працездатність всього автомобіля. Правильно підібраний і в ідеальному технічному стані фільтр має багато переваг:

  • запобігає потраплянню шкідливих забруднень у двигун;
  • забезпечує належний потік повітря до двигуна;
  • захищає від втрати потужності та продуктивності транспортного засобу;
  • впливає на безперебійну роботу мотора;
  • зменшує витрату палива автомобіля.

Хоча повітряний фільтр здається непомітним, насправді він дуже важливий і його потрібно регулярно замінювати, як і інші автомобільні витратні матеріали. У крайніх випадках зношений і засмічений повітряний фільтр може призвести до знерухомлення автомобіля.
Як замінити повітряний фільтр в автомобілі?

Рекомендуємо доручити виконання цього завдання фахівцям. При заміні повітряного фільтра слід бути особливо обережним і робити це дуже акуратно, щоб вміст брудного фільтра не потрапив усередину двигуна. В автосервісному центрі СТО "ReadyCar" в Києві заміна повітряного фільтра займає від 20 хвилин до 1,5 год. Крім того, в нас ви отримуєте річну гарантію на надану послугу.

В автосервісі "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва ми допоможемо вам вибрати правильний повітряний фільтр для вашого автомобіля. Вибір правильного повітряного фільтра залежить від його потужності, оскільки як занадто низька, так і занадто висока потужність можуть негативно вплинути на роботу двигуна.

Заміна повітряного фільтра дає двигуну відпочинок. Видалення брудного фільтра та встановлення чистого повітряного фільтра покращує продуктивність двигуна, зменшує витрату палива та збільшує потужність.
Тому подбайте про свій комфорт і безпеку і запишіться на візит до багатопрофільного та професійного СТО "ReadyCar".
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ