Оригінальні масла чи аналоги? Заміна моторного масла на СТО в Києві

Розглядаючи питання про покупку моторного масла, варто пам'ятати, що це одна з найважливіших робочих рідин в будь-якому автомобілі, не менш важлива, ніж більш «відчутні» деталі, такі як амортизатори або гальмівні колодки. Пам'ятаючи про підтримання двигуна в справному стані, рішення про вибір масла має бути ретельно обдумано і спиратися на рекомендації виробника автомобіля.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Заміна моторного масла в автомобілі - на що звернути увагу?

Важливим фактором, яким слід керуватися при виборі професійного моторного масла для власного автомобіля, є пробіг і стан двигуна. Для старого автомобіля не підійде навіть найкраще масло рідкої консистенції, а в нові двигуни заливати мінеральне масло ні в якому разі не можна.

Сучасні моторні масла слід класифікувати в першу чергу за щільністю. Найрідшими є синтетичні масла, проміжні - напівсинтетичні олії, а найбільш щільними є мінеральні. Решта особливостей є результатом різноманітних присадок і технологій, які використовуються виробниками моторних масел. На ринку також з'являється все більше і більше спеціальних продуктів, присвячених двигунам на зрідженому газі або дизельному паливі.

На питання: "Як вибрати найбільш відповідне моторне масло для свого двигуна?" наші механіки на СТО "ReadyCar" зазвичай відповідають - дотримуйтеся одного типу моторного масла і одного виробника!

Якщо автомобіль весь час працював на синтетиці і власник не помітив, що рівень масла зменшився, при наступній заміні слід використовувати те саме масло. Те ж саме стосується інших видів масел. З часом зміна прийнятна, але тільки з більш рідкого масла на більш густе. Ми змінюємо синтетику на напівсинтетику, але ніколи не змінюємо інакше. Більш рідке масло може швидко змити накопичені відкладення вуглецю з двигуна і призвести до поломки двигуна.

Цінні зауваження щодо заміни автомобільного масла.

Якщо ви не знаєте, яке масло використовував попередній власник вашого автомобіля, попросіть механіка оцінити стан двигуна перед наступною заміною. На нашому автосервісі в Дарницькому районі Києва наші майстри зроблять все швидко та професійно.

Якщо протікань немає, краще придбати більш дороге, синтетичне або напівсинтетичне масло. На відміну від мінеральних, вони добре працюють у більш широкому діапазоні температур і забезпечують кращу змазку двигуна.

Для автомобілів з великим пробігом (бл. 200-300 тис. км) рекомендується використовувати спеціальні масла, що ущільнюють двигун.

До їх складу входять речовини, що зменшують згоряння і витік масла, що сприяє продовженню терміну служби двигуна.
Мінеральне моторне масло не завжди добре.

Великий пробіг двигуна не означає, що його потрібно заливати мінеральним маслом, особливо якщо його виробник не рекомендує його використовувати. Якщо попередній власник автомобіля використовував синтетику або напівсинтетику, можна зробити те ж саме.

Мінеральне масло набагато густіше і через це, особливо взимку, буває важко запустити двигун. Крім того, після пуску проходить багато часу, що може прискорити знос деталей.

Особливі вимоги до дизельного палива - моторне масло.

Дизельні агрегати, які під час роботи утворюють додаткове забруднення, наприклад, у вигляді сажі, потребують спеціальної обробки. Правда, більшість з них виходять через вихлопну систему під час руху, але частина також потрапляє в масло. Це знижує його плинність і ускладнює змащування двигуна. Тому дизель слід заливати спеціальним маслом.

Найлегше його добрати до старого двигуна. Тут зазвичай рекомендують більш щільні масла, тобто 15W40 і 10W40. У разі сучасних агрегатів справа виглядає по-іншому. Ті з них, які укомплектовані дизельними сажевими фільтрами, потребують змащування сучасними малозольними маслами.

Двигуни з блок-форсунками також потребують спеціального захисту. Кращими для них є масла специфікації 505-01 зі спеціальними присадками, у тому числі покращувачами. Економити на цьому не варто, оскільки можливий ремонт блок-форсунок зазвичай дуже дорогий.

Оригінальні масла чи аналоги?

Висока ціна найчастіше поєднується з якістю і надійністю масла, властивості якого точно підібрані до вимог силового агрегату. Діапазон цін між мастилами може бути настільки великим, що моторні масла вищого класу можуть бути в кілька разів дорожчими за дешевші продукти.

Однак "гра варта свічок", оскільки неякісне мастило не тільки швидше старіє, втрачаючи свої властивості, але і піддає двигун набагато жорсткішим умовам експлуатації. Це впливає на безперебійну роботу двигуна, а в крайніх випадках може навіть скоротити термін його служби.
Заміна моторного масла на СТО "RaedyCar" в Києві.

Варто пам'ятати про простий взаємозв'язок – щоб автомобіль добре рухався, його двигун повинен містити масло, яке відповідає рекомендаціям виробника і підходить для приводу. Завдяки цьому у двигуна є шанс прослужити в справному стані багато років, незалежно від способу експлуатації автомобіля, а відвідування СТО для заміни масла стають просто формальністю.

Наші фахівці в професійному автосервісі "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва радо допоможуть всім автолюбителям під час вибору моторного масла, проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію. Також у нас можна придбати оригінальні моторні масла, адже у нас налагоджені постійні поставки з-за кордону. Ми впевнені у якості своєї роботи та якості мастил, які продаємо, тому всі наші клієнти отримують від нас гарантію.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ