Заміна антифризу в авто у Києві

СТО "ReadyCar" в Києві: зробимо все швидко та якісно, тож переконайтесь в цьому самі, завітавши на наше СТО.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Функції антифризу: про що варто знати?

Перш ніж перейти безпосередньо до опису процедури заміни охолоджуючої рідини, варто зрозуміти функції, які вона виконує. Антифриз виробляється з використанням двоатомного спирту — етиленгліколю, води і антикорозійних присадок — сповільнювачів корозії.

Тож перше і основне її завдання — не дозволяти двигуну перегріватися, «закипати» і надмірно охолоджуватися. Однак, крім того, охолоджуюча рідина зменшує навантаження на окремі частини двигуна, а також запобігає появі корозії на його поверхні.

Через постійну циркуляцію в системі антифриз поступово втрачає свої властивості, що призводить до появи іржі, яка стає причиною забруднення двигуна, радіатора, порушення роботи термостата. Це, своєю чергою, призводить до перегріву двигуна, збільшує витрати палива та знижує його потужність.

Вибір антифризу для заміни

Перед тим, як додати антифриз, необхідно визначити його тип. Пам'ятайте, що в ідеалі ви завжди повинні використовувати охолоджуючу рідину, рекомендовану виробником вашого автомобіля. Грамотний автовласник завжди повинен знати, антифриз якої марки залитий в систему. Якщо його раптово змінити, може вийти з ладу вся система охолодження. Тож не слухайте продавців, які намагаються підібрати антифриз за його кольором, адже зовсім різні і несумісні між собою антифризи можуть мати однаковий колір.

Ясна річ, що хороший антифриз не може коштувати дешево. Також він не повинен замерзати при низьких температурах і не закипати при високих, має містити антикорозійні присадки, не пінитися, не бути агресивним до гуми та пластмасових виробів.

Остерігайтеся підробок! Якщо ви залили охолоджуючу рідину, але через деякий час стали сумніватися в її якості — краще зверніться на СТО "ReadyCar". Ми надаємо послугу з вимірювання щільності антифризу.

Завдяки цьому можна проаналізувати його склад, тобто температуру початку кристалізації. Якщо якогось компонента менше або більше — це загрожує загибеллю радіатора та появі корозії на елементах системи охолодження.
Коли варто замінити антифриз?

Існує кілька ситуацій, які можуть змусити водія змінити антифриз в автомобілі. Деякі з них пов'язані із зовнішніми обставинами, а інші — це експлуатаційні характеристики машини. До того ж, слабкий охолоджуючий агент впливає на транспортні показники.

Основні причини заміни антифризу такі:

  • прийшов час планової заміни;
  • колір рідини потемнів або почав змінюватися, випав осад;
  • недостатній рівень рідини в системі;
  • ви придбали вживану машину — в цьому випадку краще негайно замінити всі технічні рідини;
  • останні 45 тисяч кілометрів ви не замінювали антифриз;
  • двигун почав постійно прогріватися або працювати в холодному режимі без набору бажаної температури.
А загалом рідини в авто рекомендовано міняти щороку. Вибираючи антифриз, враховуйте тип вашого авто, стан двигуна і манеру водіння водія. Ну а СТО "ReadyCar" у Києві вам у цьому допоможе. Заміна охолоджуючої рідини — звична справа для нашого автосервісу, адже за нашими плечима — понад 10 років досвіду та чимало задоволених клієнтів. Ми все зробимо швидко та якісно, тож переконайтесь в цьому самі, завітавши на наше СТО.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ