СТО BMW в Києві

Точна діагностика. Сертифіковані запчастини

вул. Бориспільська, 26Д, Київ

СТО BMW в Києві

Технічне обслуговування автомобілів марки БМВ включає чималий комплекс заходів, які спрямовані на те, аби забезпечити надійну справність Вашого транспортного засобу.

Наше СТО "ReadyCar" — це досвідчена кваліфікована команда, яка надає гарантію не лише на всі послуги автосервісу, а й на придбані запчастини, оскільки ми співпрацюємо лише з офіційними постачальниками BMW.

За нашими плечима — чималий і багаторічний досвід роботи у сфері ремонту та технічного обслуговування БМВ. Вже 20 років "ReadyCar" обслуговує всі популярні моделі.

Варто зазначити, що ми спеціалізуємось на іномарках, тож ремонт БМВ в нашому сервісі виконуємо виключно відповідно до суворих вимог виробника.

До того ж, ми пропонуємо лише оригінальні та високоякісні комплектуючі та витратні матеріали. Але, разом з цим, Вам не доведеться переплачувати — адже наше СТО пропонує справедливу ціну на ремонт авто, бо комфорт і безпека наших клієнтів — понад усе.


Звертаємо увагу усіх водіїв BMW на те, що варто проходити комплексне технічне обслуговування кожні десять-п'ятнадцять тисяч кілометрів пробігу. Після цього слід перевірити працездатність всіх вузлів та агрегатів Вашого автомобіля, здійснити заміну рідин, ременів, фільтрів та інших витратних матеріалів.
Звертаючись на СТО "ReadyCar" в Києві, Ви зможете отримати такі послуги:

✅Комп'ютерна діагностика та ремонт двигуна.

Хоч двигуни автомобілів БМВ і мають ряд безсумнівних переваг, такі як простота конструкції та мінімальна кількість деталей, проте поломки двигуна все ж не рідкість.

✅Комп'ютерна діагностика АКПП та МКПП.

Автівки компанії BMW оснащуються п'яти- і шестиступінчастими автоматичними коробками передач. Але, щоб не було проблем, слід регулярно контролювати рівень масла в коробці передач і купувати виключно якісні комплектуючі.

✅Заміна масла та інших робочих рідин при ремонті BMW.

Капітальний ремонт двигуна BMW виконується не надто часто, але, щоб вберегти двигун автівки, слід періодично змінювати робочі рідини. Краще це, звісно, робити на 15-20 тисячі кілометрів пробігу.

✅Заміна гальмівних колодок.

Фахівці нашого СТО звернуть увагу не лише на стан самого диска, а й перевірять надійність кріплень та подивляться ступінь зношеності деталей.

Кваліфіковані автомайстри "ReadyCar" проінформують Вас про найбільш серйозні недоліки, а також проведуть ретельну діагностику двигуна, виявлять всі несправності, а також швидко та якісно усунуть поломки та нададуть фахову консультацію.

Тому довіртесь багаторічному досвіду та команді професіоналів. Погодьтесь, що профілактика та вчасне виявлення неполадки може вберегти Вас від даремної трати коштів, нервів та здоров'я.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ