Кузовний ремонт авто в Києві

Матеріали, подряпини та вм'ятини на кузові автомобіля впливають на естетику транспортного засобу, тому ми намагаємося їх усунути якомога швидше. Зробити необхідний кузовний ремонт можливо навіть за один день! Фахівці СТО "ReadyCar" в Києві пояснюють, що таке кузовний ремонт і чому варто скористатися з послуг професійного автосервісу.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Одним з основних заходів, що виконуються під час сучасного кузовного ремонту, є заміна пошкоджених деталей кузова. Однак часто буває, що заміна не потрібна або буде коштувати набагато дорожче, ніж ремонт лише самого пошкодженого компонента. Внаслідок використання різноманітних матеріалів деякі елементи підлягають ремонту, деякі потребують використання сучасних технологій, наприклад, зварювання, а деякі елементи підлягають лише заміні.

Зазвичай замінюють профільні елементи з високоміцної сталі та сплавів легких металів (наприклад, алюміній), а також усі елементи, основним завданням яких є поглинання енергії удару. Дуже серйозною помилкою при ремонті елементів з високоміцних листів металу є обробка їх нагріванням. В результаті інтенсивного нагрівання такий лист безповоротно втрачає свої властивості, отримані в процесі виробництва. Особливо це стосується частин кузова, виготовлених у вигляді закритих профілів, які є складними та дорогими конструкціями, наприклад, двері, капоти тощо.
Ремонт кузовного елемента автомобіля має дві основні цілі:

  • Відновлення первісного вигляду.
  • Відновлення первинних механічних властивостей.

Зазвичай простіше виконати першу умову, тобто повернути первісний вигляд елементу кузова. Виконання другої умови в кузовному цеху набагато складніше першої, а повне збереження вихідних механічних властивостей елемента зі зрозумілих причин неможливе.
Скільки часу займає ремонт кузова автомобіля?

Тривалість кузовного ремонту в першу чергу залежить від виду пошкодження. У разі пошкодження, викликаного ударом, погодними умовами або неуважністю, можна розраховувати на дуже швидке та якісне видалення вм'ятин, а також фарбування відремонтованої частини кузова автомобіля. Такий ремонт автомеханіки на СТО "ReadyCar" можуть виконати за один день, що, безсумнівно, впливає на комфорт кожного водія. Відсутність автомобіля на кілька днів – велика проблема, яку ми не завжди можемо ефективно вирішити. Вирішивши співпрацювати з нашою майстернею, кожен власник автомобіля може розраховувати на професійне та швидке відновлення лакофарбового покриття автомобіля та видалення вм'ятин.

Ми пропонуємо інноваційні та традиційні методи кузовного ремонту автомобілів, в т.ч. оптимізовані за часом і витратами методи видалення вм'ятин. Наступний крок – фарбування кузова автомобіля. Час завершення робіт залежить від кількості відремонтованих деталей кузова.

Тож не зволікайте - мерщій записуйтеся на візит до професійного багатопрофільного СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ