Заміна гальмівного шланга в Києві: якісно, професійно та з гарантією

Хоча більшість водіїв пам'ятають про те, щоб перевірити рівень масла або тиск в шинах, та занадто часто забувають про гальмівні шланги. І це помилка, тому що зазвичай від них залежить, чи доберемося ми до місця призначення, чи потрапимо в кювет…

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Тож серед переліку деталей, які підлягають періодичній заміні, є гальмівні шланги. Заміна гальмівних шлангів не є складним заняттям, хоча і досить вимогливим. Ця процедура вимагає багато часу, наявність спеціальних професійних інструментів та приладдя, а також знання механіки. Тож краще доручити її механіку, звернувшись на СТО "ReadyCar" в Києві.

Знос гальмівного шланга

Найбільш поширеними причинами прискореного зносу є:

  • Неякісні деталі, виготовлені з поганих матеріалів, дешеві замінники або дешеві деталі, які використовуються для першої збірки в бюджетних автомобілях.
  • Несвоєчасна заміна гальмівної рідини. Стара рідина втрачає свої антикорозійні властивості, через що металеві гальмівні шланги іржавіють зсередини.
  • Їзда по бездоріжжю або на дорогах нижчої якості, без належного захисту днища, де шланги або їх антикорозійний шар можуть бути пошкоджені після удару об камінь або зачеплення за гілку.
  • Використання функції регулювання дорожньої висоти автомобіля, що прискорює знос шлангів.
  • У великих і важких автомобілях, наприклад лімузинах, пікапах або позашляхових автомобілях, гальмівні шланги під час гальмування піддаються дуже високим перевантаженням, що викликає їх прискорений знос.
Який термін служби гальмівних шлангів?

Важко дати однозначне визначення. Хороші металеві (жорсткі) гальмівні шланги можуть прослужити 15 років і більше за сприятливих умов. Для порівняння, слабкі шланги, можливо, доведеться замінити вже через три роки використання.

Де замінити гальмівні шланги у Києві?

Заміну гальмівних шлангів слід довірити професіоналу, самостійна заміна не допоможе сильно заощадити, а може викликати серйозні проблеми з гальмівною системою (а також ABS, ASR і ESP) і безпекою водіння.

Крім того, при заміні гальмівних шлангів потрібні спеціалізовані інструменти (згиначі, обтискне обладнання та ін.). Також потрібно прокачати гальмівну систему. У професійних майстернях після зняття коліс автомобіль піднімають на підйомник. А як це зробити самому в гаражі?
Тому, аби не ризикувати, найкращим рішенням буде записатися на візит до професійної автомайстерні в Дарницькому районі Києва - СТО "ReadyCar". Зробити це можна по телефону або з допомогою спеціального онлайн-формуляру. Повірте, наші автомеханіки зроблять все, аби ви залишилися задоволені якістю всіх наданих послуг, швидкістю та приємною ціною.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ