Догляд за гальмівною системою автомобіля: корисні поради

Ефективні гальма – основа безпеки. За будь-яку несправність гальмівної системи можна поплатитися життям або здоров'ям.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Професійні автомеханіки з багатопрофільного СТО "ReadyCar" в Києві підготували для водіїв кілька корисних порад, які допоможуть уникнути поломок та ефективно дбати про автомобіль.

5 порад, як доглядати за гальмівною системою

1. Не чекайте, поки незначна несправність гальмівної системи призведе до серйозної несправності системи

Якщо гальмівна система вашого автомобіля перестає працювати належним чином, негайно повідомте про несправність фахівців СТО "ReadyCar" в Києві. Зношені гальмівні колодки викликають пошкодження дисків. Скрип від коліс – свідчить про неправильну роботу гальмівних супортів, прискорює знос колодок і дисків. Зношені або неякісні колодки можуть тріснути або навіть зламатися, а колеса можуть раптово заблокуватися. Не чекайте, поки компоненти повністю зітруться. Кожен зламаний компонент впливає на гальмівний шлях і вашу безпеку.

2. Стежте за станом гальмівних шлангів

Багато водіїв часто думають, що найслабшою ланкою гальмівної системи є гнучкі шланги, які з'єднують гальмівний супорт з кузовом автомобіля. Але насправді це не так. Гнучкі шланги не завжди можуть пережити вбивчі випробування на вигин і розтяг, але вони мають одну велику перевагу: вони не піддаються корозії, на відміну від металевих. Раптовий витік гальмівної рідини означає відсутність гальм! Тому так важливо час від часу оглядати гальмівні шланги і періодично їх замінювати.

3. Регулярно міняйте гальмівну рідину.

Гальмівну рідину слід періодично міняти у всій системі, як це передбачено виробником автомобіля. Гальмівна рідина з часом вбирає вологу. Коли її буде достатньо, при різкому гальмуванні може утворитися затор і педаль гальма «провалиться в підлогу».

Пам'ятайте, що коли щось подібне станеться з вашим автомобілем, ви, ймовірно, станете абсолютно безпорадним і не зможете зупинити автомобіль. Тому, щоб цього не сталося, подбайте про своєчасну заміну гальмівної рідини в автомобілі.
4. Плануйте гальмування так, щоб диски могли відводити тепло.

Це дуже важливий момент. Якщо попереду вас чекає довгий спуск, якщо гальмування двигуном виявляється недостатнім, переконайтеся, що швидкість руху не збільшується за рахунок відповідного постійного натискання на педаль гальма. Імпульсне гальмування протягом тривалого часу під час руху дозволяє дискам відводити тепло і запобігає перегріву гальм.

5. Зверніть увагу на точність механіки

Хороша майстерня піклується про якість виконаної роботи. Заміна дисків і колодок вимагає ретельного очищення маточини, супорта і напрямних, а також планової перевірки стану гальмівних шлангів. Без цього навіть найкращі компоненти можуть передчасно зношуватися.
А для того, аби ви були абсолютно впевнені в якості всіх наданих послуг, рекомендуємо відвідати багатопрофільне СТО "ReadyCar" в Києві. Наші механіки зроблять все швидко та якісно, а також нададуть гарантію на всі види виконаних робіт.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ