Гальмівні колодки: перевірка та заміна в Києві

Гальма – один з найважливіших компонентів вашого автомобіля, який забезпечує не лише вашу безпеку, а й інших учасників дорожнього руху.
Впевненість в справності гальм може потенційно врятувати ваш автомобіль або навіть ваше життя в аварії.
СТО "ReadyCar" проводить належний огляд автомобіля в Києві на вул. Бориспільська, 26Д.
Гальмівні колодки є ключовою частиною гальмівної системи вашого автомобіля. Вони знаходяться між гальмівним супортом (частиною, яка затискається, уповільнюючи обертання шин) і гальмівним диском. Без справних гальмівних колодок інші елементи вашого автомобіля, такі як диски, ротори та супорти, почнуть зношуватися.

Підтримання справних гальмівних колодок дуже важливе, адже це - запорука безпечного водіння, а також це допоможе уникнути дорогого ремонту. Ось чому важливо замінювати старі гальмівні колодки вашого автомобіля.

Гальмівні супорти, поряд з гальмівними колодками, є другим ключовим компонентом дискової гальмівної системи. Вони чинять тиск на гальмівні колодки, чим породжується дуже сильне тертя, яке сповільнює, а потім повністю зупиняє автомобіль.

Як правило, заміну гальмівних колодок слід проводити регулярно, оскільки гальмівні колодки, за визначенням, є компонентами, що піддаються зносу, хоч вони і складаються з металевої основи, але шар «фрикційного матеріалу» стирається об гальмівний диск.

З іншого боку, супорти слід міняти лише у випадку дуже великого пробігу або за наявності пошкоджень. Не випадково заміна гальмівних колодок коштує набагато дешевше, ніж заміна гальмівних супортів.

Коли проводиться заміна гальмівних колодок, кожен хороший механік перевіряє щойно зняті гальмівні колодки, а також дивиться на рівень та тип зносу. Нерівномірно зношена гальмівна колодка є симптомом заблокованого або несправного супорта гальма. Якщо гальмівний супорт несправний, його також слід замінити, щоб запобігти надто швидкому зносу нових гальмівних колодок та спричиненню проблем із гальмуванням.

Пам'ятайте, що колодки завжди слід міняти для двох протилежних коліс - як передніх, так і задніх. Немає значення, якщо ті, що знаходяться на правому передньому колесі, більш зношені, ніж ті, що на лівому - слід міняти обидві. Якщо змінити їх лише на одному колесі, існує великий ризик втрати контролю над автомобілем під час гальмування.

Також не думайте, що їх заміна лише з одного боку заощадить ваші гроші. У будь-якому випадку вам доведеться повернутися до механіка, адже зносяться ті, що знаходилися на іншій стороні, а це знову час та гроші.

Під час гальмування фрикційний шар витрачається до тих пір, поки металеві пластини гальмівних колодок не будуть повністю оголені. Очевидно, що до досягнення цієї точки слід замінити гальмівні колодки - як для запобігання пошкодженню супортів або гальмівних дисків, так і для забезпечення безпечного водіння.
Коли потрібно міняти гальмівні колодки?

Зазвичай гальмівні колодки слід міняти кожні 30 000 км. Як і у випадку будь-якого компонента автомобіля, який піддається зносу, точний термін служби гальмівних колодок залежить від моделі автомобіля, на який вони встановлені, типу колодок та стилю водіння.

Чому варто обрати СТО "ReadyCar" в Києві?

Ми даємо гарантію на всі запчастини та види робіт, що виконуються в нашій автомайстерні. До того ж, будь-які дії з автомобілем завжди узгоджуються з власником. Наші фахівці мають чималий досвід роботи, тож ніколи не запропонують вам відремонтувати чи замінити те, що не потрібно. Ми дбаємо про наших клієнтів, а також чудово розуміємо, що необхідно зробити терміново, а з чим можна зачекати.

Наша СТО оснащена професійною технікою та обладнанням, завдяки чому будь-які види ремонту та техогляд ми виконуємо швидко та надійно. Переконайтесь в цьому самі, завітавши до нас за адресою: вул. Бориспільська, 26Д, Київ.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ