Найбільш часті поломки автомобіля

Користування автомобілем асоціюється не тільки із задоволенням від водіння. Це також зобов'язання і витрати. Паливо, страхування та експлуатаційні витрати – це лише деякі з них. Однак найбільші витрати завжди пов'язані з поломкою автомобіля.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Механіки на СТО "ReadyCar" вирішили поділитися п'ятьма найбільш поширеними несправностями, з якими стикаються багато водіїв.

Несправності електричної системи

Причин таких несправностей може бути багато, починаючи від перегорання запобіжника і закінчуючи розрядженим акумулятором. Щоб уникнути подібних проблем, в першу чергу слід подбати про працездатність акумулятора.

Несправності зчеплення

Через те, що зчеплення - це один з елементів автомобіля, який надмірно експлуатується, то часто з ним трапляються дрібні або серйозні поломки. Як виявилося, запевнення виробників про те, що зчеплення прослужить десятки, а то й сотні тисяч кілометрів, найчастіше виявляються лише обіцянками. У разі несправності зчеплення, якщо у вас немає знань фахівця в галузі механіки, потрібно відправити автомобіль в найближчу майстерню.
Пробите колесо і спущена шина

На сьогоднішній день це - найпоширеніша поломка автомобіля. На жаль, немає способу ефективно їй запобігти. Хоча такого збою в переважній більшості випадків не уникнути, автомобіль можна правильно підготувати. Ця підготовка в першу чергу включає регулярні перевірки (особливо перед початком довгої подорожі) запасних шин і тиску в шинах. Якщо з ними щось не так, дефект слід негайно усунути.

Домкрат і гайковий ключ також стануть в пригоді у багажнику - вони не займають багато місця, і, безсумнівно, можуть бути надзвичайно корисними в багатьох ситуаціях.

Несправності двигуна

Причин їх виникнення може бути багато, і їх не завжди легко виявити. Найпоширеніші проблеми включають заклинювання, обрив ременя ГРМ і несправність турбіни. Найважливішим запобіжним заходом проти поломок двигуна є регулярна заміна масла і його технічне обслуговування (це особливо важливо у разі сучасних дизельних двигунів, додатково оснащених турбокомпресором).
Несправність гальм

Несправності гальмівної системи дуже небезпечні, адже загрожують здоров'ю та життю пасажира та водія. Корозія або пошкодження гальмівних шлангів є найбільш частими причинами такого типу несправностей. Щоб мінімізувати ризик, слід регулярно перевіряти рівень гальмівної рідини. Якщо втрата рідини занадто велика, слід негайно звернутися до фахівця. Також великою проблемою, що призводить до виходу з ладу гальмівної системи, є зношені гальмівні колодки, тому за цим питанням також слід ретельно стежити.

Які б проблеми з вашою автівкою у вас не виникли, знайте: ви завжди можете завітати до СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва. Тут працюють висококласні фахівці з великим досвідом роботи, які з легкістю допоможуть вирішити вашу проблему із залізним конем.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ