Втулки стабілізатора: заміна на професійному СТО в Києві

Втулки підвіски є одним з найменших елементів шасі, відразу після болтів, і їх роль величезна. Здавалося б, невелика деталь повинна викликати небагато проблем, а насправді все - зовсім навпаки.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Втулки є першими амортизаторами нерівностей після шин. Вони не дорогі, їх неможливо відремонтувати. Вони відповідають за зменшення вібрацій, але також відіграють ще одну важливу роль. Не всі елементи підвіски жорстко з'єднані один з одним. Якби це було так, вони б банально не витримали всіх навантажень під час роботи. Тому саме втулки зменшують механічну напругу в підвісці.
Як швидко зношуються втулки стабілізатора?

Це ті компоненти, які відносно швидко зношуються, коли мова йде про підвіску. Гума з часом втрачає свої властивості і стає більш твердою і крихкою.
Втулки з правого боку більш схильні до зносу. Адже вони частіше стикаються, наприклад, з вуличними бордюрами чи їзді по узбіччю.
Через те, що процес старіння гуми відбувається з однаковою швидкістю з обох боків автомобіля, втулки слід замінювати попарно на одній осі, навіть якщо механічний знос більший лише з одного боку.

Як визначити, зношення втулок?

  • підвіска почала стукати та скрипіти,
  • з'явилася вібрація,
  • погіршилась точність рульового керування,
  • автомобіль веде себе нестабільно.
В найдешевші замінники вкладати гроші не варто, адже оригінали теж не дорогі. Метало-гумові втулки можна замінити поліуретановими. Вони більш міцні, але зазвичай жорсткіші. Крім того, вони зношуються не поступово, а більш різко. Крім того, вони менш стійкі до забруднення.

Іноді їх можна замінити самостійно, але краще довірити це завдання фахівцям. Для заміни старих втулок може знадобитися підйомник. Також додатково після їх установки слід перевірити геометрію підвіски.

Все це можна зробити на багатопрофільному СТО "ReadyCar" в Києві, адже тут працюють виключно професіонали своєї справи. Наші механіки зроблять все швидко та якісно, а також нададуть повну консультацію, прорахують попередню вартість роботи, запчастин та матеріалів.

Наші клієнти повертаються до нас, адже ми робимо "на совість". До того ж, ми впевнені в якості своєї роботи і завжди даємо гарантію.

Тому не зволікайте - записуйтесь на візит в професійну автомайстерню в Дарницькому районі Києва - для проходження техогляду чи будь-якого виду ремонту.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ