Встановлення автосигналізації у Києві: яку сигналізацію краще обрати?

В наш час автосигналізація - це невід'ємна частина автівки. Фахівці на СТО "ReadyCar" підберуть та встановлять тип та клас сигналізації, враховуючи потреби кожного автовласника.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
В наш час автосигналізація - це невід'ємна частина автівки. Встановити сигналізацію в автомобіль просто необхідно, адже в містах автомобілі «живуть» на вулицях, мало хто має гараж, а все менше власників автомобілів шукають платні паркінги.

Система встановлюється один раз, а автомобіль використовується разом з нею протягом багатьох років. Звичайно, перед покупкою власник автомобіля ретельно підбирає систему відповідно до своїх вимог, враховуючи вартість та модель автомобіля. Фахівці на СТО "ReadyCar" в Києві з радістю допоможуть вам зробити цей вибір, визначивши класи та типи сигналізації. Також ми надаємо консультації та завжди порадимо, що краще обрати, враховуючи потреби кожного автовласника.

Розгляньмо більш детально, які ж є типи автомобільних сигналізацій.

Автосигналізація з одностороннім зв'язком

На ринку вони вже є понад 15 років, до того ж, досить прості і недорогі. Щоправда, у них немає РК-екрану. Така сигналізація має наступний мінімальний набір захисних функцій:

  • Датчик удару;
  • Блокування двигуна;
  • Пульт дистанційного керування з центральним замком;
  • Можливість підключення таких функцій, як відкриття та закриття багажника, капота, сирени
Діапазон пульта дистанційного керування невеликий. Звичайно, основний його недолік - це те, що ви не можете дізнатися про "замах" на автомобіль, оскільки сигнал не потрапляє у ваш брелок.

Автосигналізація зі зворотним зв'язком

Ця сигналізація, крім функцій односторонньої сигналізації, також має зворотний зв'язок. Це означає, що брелок для ключів має кольоровий дисплей, який повідомляє власника автомобіля про характер проблеми (відкриття багажника або дверей, наїзд на машину), а також показує температуру повітря в салоні.

При виборі завжди звертайте увагу на максимальний діапазон поширення сигналу. Виберіть максимум. Пам'ятайте, що діапазон поширення сигналу може бути зменшений через наявність перешкод.
Автосигналізація з автоматичним запуском

Це - двостороння сигналізація, яка має ще одну функцію - включення двигуна: шляхом встановлення таймера точного часу запуску або натискання кнопки на пульті дистанційного керування.

Автосигналізація з діалоговим кодом та автоматичним запуском

Ця автомобільна сигналізація повністю захищена від злому, оскільки має індивідуальний 128-розрядний код шифрування. Він стійкий до всіх відомих викрадачів коду - має вбудований алгоритм кодування діалогів та найновіший метод стрибків частоти, так що сигнал неможливо скопіювати.

Він також має можливість працювати автоматично. Меню - з можливістю вибору мелодії та гучності звуку. На екрані також відображається рівень заряду акумулятора.

Телематична сигналізація автомобіля

Якщо у вашому автомобілі є така сигналізація, ви можете керувати сигналізацією за допомогою мобільного додатка.

Автомобільна сигналізація з GSM-модулем

Ця сигналізація дозволяє керувати автомобілем з будь-якої відстані за допомогою мобільного телефону або смартфона. Ви можете вимкнути або ввімкнути двигун або ввімкнути сигналізацію з будь-якої відстані. Але найкраще те, що у разі крадіжки місцезнаходження автомобіля визначається з точністю до декількох метрів за допомогою супутникового сигналу.

Автосигналізація з CAN-модулем

На жаль, він встановлюється не у всіх автомобілях. З точки зору функціональності, це - найвищий рівень захисту від крадіжки. Власник автомобіля отримує інформацію про стан усіх деталей автомобіля, несправності, положення коробки передач, спідометра. У поєднанні з системою сигналізації з модулем GSM, це буде найсучаснішою системою протиугінних дій для вашого автомобіля.
Звичайно, лише автосигналізації не дають стовідсоткової гарантії надійного захисту автомобіля. Щоб забезпечити максимальну безпеку, слід розуміти, що чим більше систем задіяно, чим вони технологічніші та виготовлені на замовлення, тим більші шанси власника захистити свій автомобіль від крадіжки. Тому зверніться до нашого автосервісу, а ми запропонуємо вам найкращий варіант відповідно до ваших потреб.

Потрібна допомога зі складною проблемою? Вам не змогли допомогти в іншому СТО? Повідомте нас! Наш автосервіс зробить все, щоб допомогти вам і відремонтувати ваше авто. Адже для наших кваліфікованих механіків на СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва немає нічого неможливого.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ