Перевірка рівня масла в двигуні на СТО в Києві

Загорівся індикатор "перевірте масло"? Це означає, що ви пропустили потрібний час, щоб перевірити рівень моторного мастила та залити нове. Навіть короткочасна експлуатація в таких умовах швидко руйнує двигун. Тож не гайте часу, а завітайте на СТО "ReadyCar" в Києві.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Як самостійно перевірити рівень масла?

Перед тим як перевірити рівень масла в двигуні, автомобіль повинен стояти на рівній поверхні. Процедура займає від кількох до кільканадцяти хвилин, перш ніж більша частина масла з верхніх частин двигуна надійде до піддону, що дозволить надійно перевірити його рівень.

Варто звернути увагу на те, що чим гарячіше масло, тим швидше це відбувається, тому немає ніяких протипоказань для перевірки рівня під час заправки на АЗС, наприклад, на трасі. Поки ми заправимо паливо і заплатимо за нього, двигун буде «готовий» до огляду.

Для початку потрібно взяти шматок тканини або, наприклад, паперову серветку - вони знадобляться для того, аби протерти масломірний щуп. Отже: відкриваємо капот і шукаємо щуп який у кожній машині виглядає дещо по-різному: має жовту чи червону ручку, а іноді весь чорний.

Далі виймаємо, але через те, що він забризканий маслом, слід протерти його ганчіркою або хусткою і обережно посунути на місце до кінця. Тепер знову витягуємо його і перевіряємо, чи знаходиться слід масла між мінімальною і максимальною відмітками (іноді це просто дві лінії на щупі). Після перевірки рівня щуп повинен стати на своє місце, якщо він вставлений не до кінця, масло буде «видуватися» через контрольний отвір.
Як часто слід вимірювати рівень масла в двигуні?

Згідно з стандартними рекомендаціями, слід перевіряти рівень масла кожні 500-1000 км. Частіше це потрібно робити на нових автомобілях, двигуни яких не працювали в перші кілька тисяч км, щоб спалити багато масла, а також коли автомобіль використовується в складних умовах, наприклад, при їзді на великій швидкості по шосе або з причепом - тоді може знадобитися доливка масла при кожній заправці.

У випадку з дизельними двигунами, обладнаними сажовим фільтром (DPF), їзда в заторах особливо складна - тож не буде перебільшенням перевіряти рівень масла після кожного повернення додому або при кожній нагоді.

Заміна масла згідно з рекомендаціями виробника є обов'язковим забезпеченням нормальної роботи приводу та уникнення витрат на ремонт.
Багатопрофільна автомайстерня в Києві: широкий спектр послуг, приємна ціна та гарантія.

Механіки СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва допоможуть підібрати найкраще масло для вашого автомобіля та швидко його замінять. При заміні масла ми також перевіримо:

  • рівень охолоджуючої рідини;
  • рівень гальмівної рідини;
  • герметичність двигуна;
  • зовнішнє освітлення;
  • щітки склоочисника;
  • глибина протектора шин.

Тому не гайте часу - записуйтесь на техогляд, заїжджайте та переконайтеся у високому рівні наших послуг!
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ