Ремонт і заміна зчеплення в Києві

Професійна заміна зчеплення для автомеханіків на СТО "ReadyCar" – звична справа. Тому подбайте про свою безпеку і довіртеся справжнім професіоналам своєї справи!

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Однією з важливих частин автомобіля з точки зору зносу є зчеплення. Це пов'язано з тим, що воно досить повільно зношується, тому не всі відразу помічають необхідність його заміни.

Як сполучна ланка між двигуном і трансмісією, зчеплення відповідає за передачу крутного моменту двигуна на дорогу. Термін служби цієї зношуваної частини залежить від багатьох факторів, у тому числі - від поведінки водія при перемиканні передач. Зношене або пошкоджене зчеплення не підлягає ремонту, його необхідно замінити в спеціалізованій майстерні. Все, що нам потрібно зробити, - це вибрати досвідченого механіка, який знає свою справу. А на нашій станції техобслуговування працюють лише професіонали.

Тому всього через кілька годин після того, як ви залишите своє авто у майстерні "ReadyCar" в Києві, ви зможете сісти за кермо свого залізного коня і бути повністю впевненим у своїй безпеці на дорозі.
Симптоми зношеного зчеплення

Зчеплення складається з диска, нажимний диска і вижимного підшипника. Ознаки зносу залежать від того, який із трьох компонентів був пошкоджений. До найбільш поширених симптомів можна віднести т. зв. пробуксовування диска зчеплення, що проявляється відсутністю прискорення, не зважаючи на включену передачу, додавання газу і збільшення обертів двигуна.

Ще одним симптомом, який може свідчити про пошкодження диска зчеплення, є ривки при запуску. Відповідальними за такий стан є зношені амортизатори крутильних коливань. Скрип, гучна робота і деренчання, характерне для пошкоджених підшипників, свідчать про проблеми, пов'язані з цим.

Не відтягуйте ремонт зношеного зчеплення - його стан самостійно точно не покращиться, а зволікання з візитом до автомеханіка може призвести до ще більших витрат на ремонт, оскільки, окрім заміни повного зчеплення, може виникнути необхідність заміни маховика та коробки передач. Також пам'ятайте, що наслідком зволікання із заміною зчеплення зазвичай є виклик евакуатора і додаткові, абсолютно непотрібні витрати.
Перевірений і професійний автосервіс в Києві.

Шукаєте надійний автосервіс, який пропонує повну заміну зчеплення? Запрошуємо відвідати сервісний центр "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва. Ми переконані: ви будете задоволені фаховим підходом та якістю всіх виконаних робіт. До того ж, на всі види робіт та запчастини ми даємо гарантію.

Ми маємо великий досвід у цій справі – ми мали можливість замінювати зчеплення в автомобілях багатьох марок.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ