Комп'ютерна діагностика автомобіля в Києві

Ви шукаєте надійну автомайстерню, яка пропонує комп'ютерну діагностику? СТО "ReadyCar" — це найсучасніше діагностичне обладнання, яким керує навчений персонал. З цієї причини всі наші діагностичні послуги є гарантією справності автомобіля та безпечного водіння.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Комп'ютерна діагностика автомобіля — це підключення спеціального діагностичного комп'ютера (також відомого як діагностичний тестер) до бортового комп'ютера автомобіля. Ця послуга дозволяє дізнатися, в якому стані зараз автомобіль. Чи відрізняються параметри від бажаних, де саме виникають несправності, які їх причини та як їх усунути.

Як працює така діагностика?


Внутрішні комп'ютери, наявні в сучасних автомобілях, призначені для управління двигуном та іншими компонентами. Вони мають вбудовані спеціальні діагностичні системи, запрограмовані виробником, щоб відповідати за правильні робочі діапазони всіх компонентів та датчиків. Як тільки параметр не відповідає встановленим допустимим межам, бортовий комп'ютер зберігає код помилки у своїй пам'яті. Ці записи є важливим вступом до локалізації несправностей.

Всього за кілька хвилин діагностичний комп'ютер зчитує інформацію про стан автомобіля, збережену бортовим комп'ютером і відображає інформацію, що стосується виявлених порушень у роботі окремих компонентів. Таким чином, фахівець зможе розпізнати проблему, а потім приступити до її усунення.

Що саме дозволяє перевірити комп'ютерна діагностика?

Підключення автомобіля до комп'ютера для діагностики дозволяє: розпізнавати коди несправностей різних компонентів. Це, серед іншого: система безпеки ABS, SRS, ASR, ESP, AIRBAG, EPC, імобілайзер, паливна система, контролер двигуна.

Вона також дозволяє контролювати параметри автомобіля під час руху (двигун, тиск наддуву, температуру, витратомір, час вприскування, показники).
Істотні переваги комп'ютерної діагностики

Безсумнівною перевагою автомобільної комп'ютерної діагностики є можливість швидко розпізнати технічний стан окремих систем і вузлів в автомобілі. Немає необхідності розбирати будь-які його елементи. Тут все, що вам потрібно, — це технічне та вимірювальне обладнання у вигляді комп'ютера для діагностики. Для обміну даними достатньо належного з'єднання, що дає можливість порівняти значення параметрів поточного стану автомобіля з тими, що вказані його виробником.

Як відомо, переважна більшість робіт над автомобілем вимагає спочатку належної діагностики проблеми. Незалежно від того, чи це стандартний механічний ремонт, контроль роботи двигуна або гальмівної системи. Комп'ютерна діагностика виявляється незамінною в таких випадках.

Чи знаєте ви, що найсучасніше комп'ютерне діагностичне обладнання знаходиться на станції перевірки транспортних засобів СТО "ReadyCar" в Києві за адресою: вул. Бориспільська, 26Д?

Якщо будь-який значок на панелі приладів тривожно горить або ви виявили, що автомобіль поводиться інакше, ніж слід, зверніться до нашого СТО та запишіться на діагностику проблеми до наших спеціалістів. Ми гарантуємо 100% ефективність!

Зробити це можна за допомогою формуляру або ж зателефонувавши за номером: +38 096 222 26 26
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ