Заміна гальмівного барабана

Заміна гальмівного барабана - це процес, яке вимагає набагато більше знань і практики, ніж, наприклад, заміна гальмівних колодок. Це - не найпростіший вид ремонту, тому більшість водіїв довіряють цю справу механіку.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Для заміни барабана часто потрібні спеціальні інструменти. Барабан - це ще не все, тому що при необхідності його заміни на новий (б/у купувати не вигідно, і з міркувань безпеки також не рекомендується), слід також замінити гальмівні колодки, а також варто перевірити троси ручного гальма та гальмівну рідину.

Ручне гальмо часто підключається до барабанних гальм, тому обов'язково потрібно відрегулювати його після завершення роботи. Важливим елементом при заміні гальмівного барабана є підшипник колеса - його необхідно демонтувати і найчастіше він не придатний для повторної збірки, а значить, потрібно купувати і встановлювати новий підшипник.

Коли потрібна заміна гальмівних барабанів?

Гальмівні барабани зазвичай вимагають заміни кожні 100 - 150 тисяч кілометрів. Їх заміна залежить від товщини робочої поверхні - вона позначена на барабані і якщо вона нижче граничного значення, її слід замінити якомога швидше. Пам'ятайте, що гальма відповідають за нашу безпеку, безпеку наших пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Керування транспортним засобом з непрацюючою гальмівною системою суворо заборонено та вкрай небезпечно. Не варто ризикувати!
Фахівці автомобільної промисловості зі СТО "ReadyCar", маючи чималий досвід роботи у цій сфері, рекомендують додатково контролювати температуру кипіння гальмівної рідини. Для цього використовуються спеціальні лічильники і тестери. Наприкінці ремонту також слід перевірити правильність роботи системи за допомогою тест-драйву та перевірки гальм на діагностичному шляху.

Наші автомеханіки з автосервісу у Дарницькому районі Києва зазначають, що при заміні автозапчастин на нові варто вибирати дійсно якісний продукт, щоб не довелося занадто часто повторювати складну операцію заміни пошкодженого елемента.
СТО "ReadyCar" в Києві: перевірений сервіс за розумну ціну

Незалежно від того, чи потрібна вам заміна масла чи ГРМ та зчеплення, чи необхідно провести післягарантійний огляд – наші фахівці з радістю допоможуть кожному водієві доглядати за своїм автомобілем! Послуги, які ми пропонуємо в нашій майстерні у Києві, — це комплексна послуга, яка дозволить легко та ретельно підготувати автомобіль до повсякденної їзди.

Наші послуги полягають не тільки в заміні деталей і вузлів автомобіля. Також пропонуємо ремонт несправних систем - гальмівної та рульової. В рамках обслуговування гальмівної системи кваліфікований механік замінить колодки, диски, барабани та накладки, а в складі рульового управління – важелі, амортизатори та тяги. Звичайно, якщо ви не знаєте, в чому проблема, ми з радістю перевіримо ваш автомобіль, діагностуємо його стан і запропонуємо відповідний ремонт або заміну деталей. Тому запрошуємо вас відвідати наш автосервіс у Києві!
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ