Поломка кріплення двигуна та подушки: швидкий та якісний ремонт на СТО в Києві

Подушка двигуна – елемент, на який більшість водіїв не звертає уваги. Це означає, що навіть характерні симптоми не відразу пов'язують з подушками кріплення двигуна, а причини шукають в іншому місці.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Варто дізнатися більше про вихід з ладу цього елемента, оскільки він безпосередньо відповідає за комфортну їзду. Тому сьогодні ми підготували спеціальний матеріал про те, як розпізнати симптоми пошкоджених подушок. Вам цікаво? Давайте розпочнемо!

Несправність опори двигуна може створювати серйозні незручності при водінні. Вібрації та стуки, що виходять з-під капота автомобіля, можуть бути дійсно дратівливими. При підозрі на несправність подушки двигуна краще за все звернутися до фахівця або в сервісний центр для діагностики – самостійно визначити причину складно, а самостійний ремонт може принести більше шкоди, ніж користі. Тому, щоб бути впевненим у якості наданих послуг, ми рекомендуємо звернутися на СТО "ReadyCar" в Києві.
Для чого потрібна подушка двигуна?

Кріплення двигуна - це елемент, який з'єднує двигун з кузовом автомобіля. Він відповідає за гасіння вібрацій, а також за зниження шуму і руху двигуна, завдяки чому кузов захищений від пошкоджень і деформацій. З чого зроблена подушка двигуна? Вона виготовлена з гуми та металу, тобто матеріалів, які досить швидко зношуються, тому час від часу можуть виникати проблеми, що впливають на комфорт водіння.

Симптоми при пошкодженні подушки двигуна.

Проблеми починаються, коли опора двигуна перестає виконувати свою функцію. Тоді можуть виникнути характерні симптоми, які нерозривно пов'язані з виходом з ладу подушки двигуна. Серед інших це слабкі вібрації, особливо коли двигун працює на холостому ходу. Ще одним характерним симптомом є гуркіт, коли автомобіль починає рухатися. Дивні звуки можуть посилюватися, коли автомобіль їде по нерівній землі. Однак часто ці симптоми не пов'язані з пошкодженням опори двигуна – причину шукають серед інших елементів системи підвіски. Так чи інакше, варто згадати, що складна структура нових автомобілів характеризується тим, що самостійно визначити причину дуже важко. Якщо проблеми виникли під час руху, краще звернутися до механіка або в авторизований сервісний центр "ReadyCar" в Києві - у майстра точно не буде проблем з визначенням пошкодженого елемента, який потребує заміни.
Заміна опори двигуна та подушки.

Через складну конструкцію сучасних транспортних засобів заміна подушки двигуна своїми силами є непростим завданням. Вона передбачає демонтаж кришки двигуна і коробки передач. Крім того, ви також повинні бути готовим розвантажити самі подушки, коли двигун піднімається вгору. Якщо водій не знайомий з механічним ремонтом, краще довірити ремонтні роботи майстру, оскільки є великий ризик пошкодити транспортний засіб. Тому навіщо марнувати свій час і наражати своє авто на ще більші поломки, якщо можна одразу звернутися до автосервісу "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.

Ви можете бути певні, що наші майстри зроблять все швидко та якісно, а також дадуть гарантію на всі види виконаних робіт та придбані запчастини. До того ж, на візит можна записатися завчасно по телефону або навіть в онлайн-форматі.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ