Огляд піддону двигуна та його заміна в Києві

Оскільки двигун є серцем автомобіля, догляд за ним шляхом регулярної заміни масла є необхідним мінімумом. Масло, що міняється щороку, забезпечить надійну роботу силового агрегату. Але що робити, якщо з двигуна капає масло? Чи придатний автомобіль до експлуатації?

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Масляна пляма під двигуном свідчить про витік. Оскільки брак масла є надзвичайно небезпечним для двигуна, слід виконати кілька кроків, щоб визначити рівень небезпеки, який створює даний витік.

Бачок моторного масла розташований під колінчастим валом. Критичною точкою двигуна є система змащення (наявність масла необхідна для усунення тертя, що супроводжує взаємне переміщення взаємодіючих елементів) і охолодження (відведення надлишку тепла, що утворюється в процесі згоряння). Система змащення складається з масляного насоса, масляного фільтра і масляного піддону, з якого масло забирається і перекачується до всіх точок двигуна, що потребують змащення.

У багатьох випадках масляний піддон в транспортних засобах пошкоджується в результаті наїзду на перешкоду на вулиці. Однак це - не єдина ситуація, при якій необхідно відновити його герметичність.
Найчастіші проблеми з піддоном двигуна.

Піддон двигуна – це місце, де збирається масло, коли двигун не працює. Багато автомобілів мають захисну пластину масляного піддону, щоб захистити його від пошкоджень. В автомобілях без кришки може статися пошкодження самого піддону. Найгірший варіант – проколоти піддон – у такій ситуації єдине, що можна зробити, – це викликати допомогу та евакуатор і відвезти свою машину на фаховий автосервіс, одним з яких є СТО "ReadyCar" в Києві.

Розбиття піддону зазвичай означає, що все моторне масло виллється і це призведе до заклинювання двигуна. Тому треба відбуксирувати машину до автослюсаря на ремонт. Найменш небезпечний сценарій - це невелика вм'ятина на піддоні, яка призведе до повільного витікання масла. У такій ситуації зазвичай досить замінити масляний піддон на новий.
Ремонт чи заміна піддону двигуна?

Ремонт тріснутого масляного піддону коштує не дуже дорого. Ви можете звернутися з цією проблемою в будь-який автосервіс, який займається ремонтом автомобілів. Однак, враховуючи складність робіт, іноді платити за ремонт не варто. Тому спершу радимо проконсультуватися з нашими професійними автомеханіками на автосервісі СТО "ReadyCar" в Києві: вони завжди дадуть слушну пораду і запропонують різні виходи з ситуації.

Найчастіше замінюють негерметичний піддон. Однак його можна заварити, коли пошкодження не дуже великі, а вартість нового елемента дуже висока. У такій ситуації необхідно буде не тільки зняти піддон, але і залити нове масло, замінити фільтр і, звичайно ж, встановити сальник. Все це можна буде зробити в нашій автомайстерні.

Тому сміливо можете телефонувати до нас або заїжджати, аби отримати консультацію та якісний ремонт.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ