Перевірка вихлопної системи автомобіля

Завітавши на СТО "ReadyCar"в Києві на техогляд вихлопної системи, ви можете бути впевнені, що двигун вашого автомобіля буде справним, а вихлопна система справно виконуватиме свою функцію.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Вихлопна система відповідає за видалення вихлопних газів двигуна, зниження шуму, який вона створює, а також за ефективність і витрату палива. Пошкоджений вихлоп однозначно негативно позначиться на роботі двигуна.

Перевірка вихлопної системи також може включати комп'ютерну діагностику. У цьому випадку ціна огляду буде трохи вищою. Під час візиту експерти СТО "ReadyCar" підкажуть вам, який саме огляд найкраще підійде для вашого автомобіля.
Як виглядає перевірка вихлопної системи?

Послуга може базуватися на двох типах огляду. Один із способів перевірки — механічна перевірка вихлопної системи:

  • Експерт перевіряє вихлопну систему на наявність протікань або корозії.
  • Шукає механічні пошкодження вихлопу під час його експлуатації.
  • Перевіряє теплозахисні екрани та їх кріплення.
  • Перевіряє кріплення вихлопної системи.

Більш "просунутим" методом є комп'ютерна діагностика вихлопної системи, яка дозволяє перевірити правильність роботи вихлопної системи і супутніх вузлів.

Фахівці автомайстерні "ReadyCar" з багаторічним досвідом роботи з вихлопною системою автомобіля діагностують несправність під час її ретельного огляду та допоможуть визначитися, що робити далі. Своєчасне виявлення пошкоджень вихлопної системи може заощадити ваш час і гроші: можливо, саме вчасний техогляд сприятиме тому, що вам не потрібно буде замінювати всю вихлопну систему, а відремонтувати лише одну невелику частину.
Огляд вихлопної системи - чи варто?

Ефективна робота вихлопної системи покращить роботу вашого двигуна та позитивно позначиться на витраті палива.

Якщо ви хочете бути впевненими, що вихлопна система вашого автомобіля працює та виконує свою важливу роль, запишіться на прийом до професійного сервісного центру "ReadyCar". Ніяких зобов'язань: вам не потрібно відразу вирішувати питання про комплексне обслуговування вихлопної системи автомобіля. Фахівець неодмінно допоможе прийняти вам правильне рішення щодо подальших кроків.

Вихлопна система автомобіля прихована, тому ви не відразу помітите, що з нею щось не так. Однак якщо ви чуєте, що авто видає незвичайні звуки, горить індикатор MIL – варто записатися на прийом в сервіс у Києві.

І наостанок: пам'ятайте, що вихлопна система виконує багато важливих функцій і сильно впливає на роботу двигуна. Це також зменшує витрату палива, покращує комфорт водіння та знижує рівень шуму.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ