Проблеми вихлопної системи автомобіля: причини поломок та як з ними боротися

Не забувайте регулярно оглядати вихлопну систему та замінювати будь-які елементи із ознаками пошкодження. В рамках послуг з ремонту вихлопної системи на СТО "ReadyCar" можна відремонтувати та замінити глушники.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Найпоширеніші несправності вихлопної системи

Елементи вихлопної системи транспортного засобу виготовлені зі сталі, яка піддається постійній шкідливій дії корозії. Крім того, система піддається впливу несприятливих погодних умов або шкідливих речовин, які також впливають на стан матеріалу. В результаті можна легко зрозуміти порушення її герметичності - воно проявляється в досить характерному металевому звуці, який посилюється при більш високих оборотах двигуна.

Як наслідок - часто виникають збої, які в довгостроковій перспективі можуть виявитися неприємними. Поява іржі в компонентах вихлопної системи послаблює структуру матеріалу і в кінцевому підсумку призводить до порожнини. Тож варто завчасно почати ремонт системи, щоб не призвести до надмірної корозії. Занадто пізнє втручання спричиняє настільки високий ступінь пошкодження, що єдиним рішенням є заміна елемента на новий. Тому, щоб не допустити більш серйозних проблем, радимо звернутися на СТО "ReadyCar" в Києві. Наші фахові майстри завжди готові надати професійну консультацію, а також дають гарантію на всі види робіт.
Які найпоширеніші причини пошкодження вихлопної системи?

 • корозія металевих компонентів вихлопної системи;
 • закупорки, пов'язані з відкладенням сажі в колекторі та каталізаторі;
 • обриви кабелів живлення лямбда-датчика;
 • засмічення фільтра DPF / FAP;
 • механічні пошкодження в результаті експлуатації автомобіля.
Професійний ремонт вихлопної системи на СТО в Києві

У майстерні "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва ви можете скористатися послугою ремонту вихлопної системи, яка насамперед включає діагностику системи. В рамках цієї послуги перевіряється герметичність всієї системи, а у разі виявлення будь-яких порушень виконується ремонт чи заміна пошкоджених деталей.

У сфері ремонту вихлопної системи ми пропонуємо:

 • перевірка герметичності системи та визначення пошкоджень;
 • герметизація з'єднань між окремими елементами;
 • точкове зварювання корозійних деталей;
 • заміна торцевого та середнього глушника;
 • ремонт та заміна: автомобільного каталізатора, випускного колектора, гасителя вібрацій, лямбда-датчиків;
 • заміна: фільтра твердих частинок, глушників, каталізаторів, прокладок;
 • повторна перевірка герметичності системи.

В автомайстерні "ReadyCar" майстри використовують лише оригінальні елементи або найкращі замінники, доступні на ринку. Адже ні для кого не секрет, що використання аналогів - це більш економне рішення, але воно може мати короткостроковий ефект. Саме тому на всі запчастини та всі види робіт ми завжди даємо гарантію, адже повністю впевнені в їх якості та в своєму професіоналізмі.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ