Протитуманні фари та додаткове освітлення: професійна установка на СТО в Києві

Електромеханіка завжди слід вибирати особливо ретельно, адже від цього залежить ваша безпека на дорозі. В цей час автомобільний ринок характеризується зростаючим попитом на спеціалізовані послуги з технічного обслуговування. Тож СТО "ReadyCar" в Києві пропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з ремонтом електрики та автомобільної електроніки.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Протитуманні фари: що це таке і коли їх використовувати?

Відповідальність водія транспортного засобу – правильно вибрати швидкість і поведінку на дорозі відповідно до погодних умов. Дуже важлива хороша оглядовість і видимість автомобіля під час руху або стоянки. Це важко в туманну погоду, але більшість транспортних засобів вже обладнані протитуманними фарами. Що це таке і коли їх слід використовувати?

Передні протитуманні фари і задні протитуманні фари - вмикаються в умовах зниженої прозорості повітря. Вони фари є обов'язковим обладнанням автомобіля. Все частіше автомобілі також оснащуються не лише задніми, а й передніми протитуманними фарами. Задні ліхтарі в стандартній комплектації червоні. Передні протитуманні фари білі.

Водій транспортного засобу зобов'язаний бути особливо обережним під час руху в умовах зниженої прозорості повітря через туман, опади та інші погодні причини. У таких випадках слід вмикати протитуманні фари. У регламенті також зазначено, що водій повинен вмикати ближнє світло фар або передні протитуманні фари, або обидва разом в умовах зниженої прозорості повітря.

Невідповідне використання протитуманних фар в автомобілі може ускладнити водіння іншим учасникам дорожнього руху, а також призвести до аварії. Якщо інцидент все-таки станеться, винним буде водій, який неправильно включив світло на своєму автомобілі.
Електромеханіки у автомайстерні "ReadyCar" в Києві можуть надати різноманітні послуги, пов'язані з системами безпеки автомобіля. Ми пропонуємо встановлення як сигналізації, так і інших видів протиугінного захисту, а також різні варіанти освітлення. Усі ці рішення використовують специфічні досягнення сучасної автомобільної електроніки та електрики.

Встановлення протитуманних фар і денних ходових вогнів може допомогти підвищити безпеку дорожнього руху. З заводу вони присутні лише в нових автомобілях, а сучасні системи пропонують широкий спектр індивідуалізації.

Протитуманні фари та ПДР

Денні ходові вогні та протитуманні фари повинні бути встановлені відповідно до ПДР. Тому дуже важливо довірити монтажні роботи фахівцям. На станції технічного обслуговування "ReadyCar" ми можемо забезпечити правильні налаштування кутів фар, а також забезпечити відповідну відстань між ними. Наші досвідчені автомеханіки можуть точно підібрати та встановити освітлення, гарантуючи клієнтам найвищий рівень безпеки відповідно до вимог законодавства.
Чому варто обрати наше СТО в Дарницькому районі Києва?

Наш електромеханік у Києві може виконувати різноманітні монтажні роботи. Складання багатьох компонентів вимагає великих знань в області електрики та автомобільної електроніки. Необхідно також володіти відповідними ручними навичками, що забезпечують високу точність під час роботи. Тому варто передати цей вид послуг досвідченим фахівцям, які мають необхідну кваліфікацію. Саме такими спеціалістами ми й пишаємося на нашому автосервісі "ReadyCar" в Києві.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ