Паливний фільтр в автомобілі: як, коли і де варто замінити?

Деякі водії шукають різні способи економії під час експлуатації свого автомобіля. Однак є елементи, на яких не варто економити. Одним з них є паливний фільтр, який дуже важливий для довговічності системи упорскування. Його слід замінити відповідно до рекомендацій виробника.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Паливний фільтр є таким же важливим для правильної роботи двигуна, як масляний чи повітряний фільтри. На жаль, багато людей ставляться до нього зневажливо і не спішать перевіряти у механіка цей елемент.

Паливні фільтри використовуються для очищення палива від твердих частинок, які потрапляють в двигун разом з новим паливом. Тож його роль зводиться до захисту двигуна від забруднень, які знижують ефективність паливної системи, а в найгіршому сценарії можуть призвести до її виходу з ладу.

Якщо під капотом автомобіля працює сучасний дизельний двигун з системою впорскування Common Rail або бензиновий двигун з безпосереднім уприскуванням, відкладення заміни паливного фільтра може призвести до пошкодження дорогих форсунок.
Як часто слід замінювати паливний фільтр?

Звичайно, основним фактором, що визначає частоту такої процедури, є вказівки виробника. Найчастіше в деяких японських автомобілях паливний фільтр рекомендується замінити після 30 000 і навіть 120 000 км. Однак якщо пройдена відстань за рік становить близько 10 000 км, то паливний фільтр варто міняти щороку циклічно. Вартість заміни - невелика, а потенційні витрати на ремонт дуже високі.

Варто також пам'ятати, що у дизельних двигунах таку заміну потрібно проводити перед кожною зимою, оскільки саме в цей період паливний фільтр накопичує найбільше води, важких масляних фракцій, парафіну. Надмірне використання фільтра може призвести до серйозних проблем із запуском двигуна.
Заміна паливного фільтра в Києві

Заміна паливного фільтра є однією з основних послуг, яка виконується на автомобілях, оснащених бензиновими або дизельними двигунами. Всі фільтри в автомобілі необхідно регулярно міняти, щоб уникнути серйозних поломок. Паливний фільтр відповідає за очищення палива від домішок і води. Послуга заміни паливного фільтра доступна також і в автомайстерні СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.

Наші професійні автомеханіки вкотре нагадують водіям про те, що робота двигуна і його стан багато в чому залежить від якості палива. Забруднене паливо може призвести до серйозних несправностей, таких як пошкодження форсунок, повітряних кишень або корозії паливної системи. Ось чому так важливо регулярно міняти паливний фільтр.

Рекомендуємо доручити заміну досвідченим механікам, тому що доведеться підняти автомобіль, скористатися спеціалізованим інструментом і правильно підключити паливопроводи до нового фільтра. Помилка в підключенні проводів може мати незворотні наслідки для роботи двигуна. Заміну паливного фільтра необхідно виконувати обережно, щоб запобігти витоку палива або повітря в системі.

В нашому багатопрофільному СТО в Києві ви заміните паливний фільтр у бензинових і дизельних двигунах. Процедура відбувається швидко і займає від 15 до 30 хвилин. Крім того, ви отримуєте від нас річну гарантію на надану послугу. До того ж, в автосервісному центрі "ReadyCar" виконуємо заміну паливного фільтра на всіх типах транспортних засобів.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ