Регулювання ручного гальма на СТО в Києві

Ручне гальмо є важливим елементом гальмівної системи і вимагає регулярного огляду, як і колодки або диски. На жаль, мало хто з водіїв пам'ятає про техобслуговування ручного гальма. Тому рекомендуємо звернутися на СТО "ReadyCar" в Києві, аби отримати дійсно якісний сервіс.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Саме ручне гальмо (стоянкове гальмо) дозволяє тривалий час утримувати автомобіль на схилах, на стоянках тощо. Але не тільки для цих цілей його використовують. Водії на спортивних автомобілях використовують його під час досить жорстких поворотів на високій швидкості, оскільки це гальмо, яке може утримувати задні колеса. Але в повсякденному житті воно допомагає плавно рухатися з місця, якщо ви стоїте в пробці, а дорога має невеликий (або великий) ухил, не зачепивши сусіда, що стоїть ззаду. Загалом, автовласникові це дуже допомагає, але тільки в тому випадку, якщо ручне гальмо (стоянкове гальмо) правильно відрегульоване.

Сенс роботи такого гальма полягає в тому, що механічний привід передає зусилля, яке йде на запірний механізм. Це зусилля передається через кабелі, і в різних конструкціях їх існує різна кількість. Може один, два, але зазвичай таких кабелів три. Кожен трос стоянкового гальма з'єднаний з рештою гальмівної системи за допомогою регульованих петель. На перший погляд здається, що це дуже складна система, але це зовсім не так, головне зрозуміти, як вона працює.
Причини, чому необхідно відрегулювати стоянкове гальмо

Аби дізнатися, чи потрібно відрегулювати ручне гальмо вашого автомобіля, виконайте наступну перевірку: знайдіть невеликий пагорб і почніть ковзати вниз, дуже плавно піднімаючи важіль. У той момент, коли ви на одну третину затиснете ручне гальмо, ваш автомобіль повинен почати гальмувати і повністю зупинитися на дві третини. Коли такої зупинки не відбувається, необхідно замінити троси стоянкового гальма. Причиною також можуть бути гальмівні колодки, можливо, їх потрібно буде замінити. Якщо з тросами і колодками стоянкового гальма все в порядку, необхідно відрегулювати стоянкове гальмо.

Якщо ви практично не користуєтеся ручним гальмом, виникає таке поняття, як закислення троса, що може призвести до неприємних наслідків. Багато водіїв намагаються реанімувати такі троси, але, як показує практика, змащення WD-40 або іншими подібними рідинами гальмівного троса проблему не вирішує, максимум чого можна очікувати від таких дій - це подовження роботи стоянкового гальма на кілька тижнів. В результаті, однак, такі кабелі доведеться міняти. Загалом, регулювати ручне гальмо найкраще хоча б раз на рік.
Чому варто звернутися на СТО "ReadyCar" для регулювання ручного гальма?

Після первинної діагностики транспортний засіб проходить комплексне обслуговування гальм і, при необхідності, наші професійні автомеханіки замінюють пошкоджені або несправні компоненти.

Ремонт гальм в майстерні "ReadyCar" включає ряд заходів, необхідних для ефективної роботи всієї системи:

  • перевірка стану гальмівної системи,
  • очищення та обслуговування дискових та барабанних гальм,
  • заміна колодок, дисків, барабанів гальмівних циліндрів,
  • заміна рідини і промивка гальмівної системи,
  • очищення гальмівних колодок,
  • заміна гальмівного троса,
  • заміна, ремонт і регенерація гальмівних і ABS насосів,
  • заміна датчика ABS.

Тому долучайтеся до грона наших задоволених клієнтів!
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ