Для чого потрібне полірування фар автомобіля?

Полірування фар автомобіля - важлива процедура не тільки з естетичної точки зору. Її своєчасне проведення значно підвищує безпеку і зручність керування транспортним засобом.
СТО "ReadyCar" в Києві: наші спеціалісти дбають про комфорт своїх клієнтів, тож зроблять все швидко, якісно та за приємною ціною.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Після кількох років використання автомобіля ви можете помітити погіршення функціональності та естетики фар. Це пояснюється їх природним зносом. Однак ігнорувати цю проблему не варто.

Знос фар найчастіше проявляється їх зменшеною потужністю та дальністю освітлення, що може викликати дискомфорт під час нічного водіння. Ви також можете помітити, що сам корпус фар став тьмяним, з'явилися подряпини та бруд, фари почали "запотівати" під час дощу, а також через вологість і швидку зміну температури.

Зношені фари, звичайно, можна замінити, але це - дорога процедура. Особливо у випадку з останніми моделями автомобілів, виробники мають тенденцію ускладнювати механікам заміну деяких компонентів лампи. На ринку немає відповідних запчастин, тому доводиться міняти всю фару, що дуже дорого. Полірування та реконструкцію лампи можна здійснити набагато швидше та дешевше.

Як часто слід полірувати фари?

Фахівці рекомендують проводити полірування фар кожні 50 тисяч кілометрів пробігу. Якщо на вашому авто стоїть пластикове скло - процедуру слід виконувати двічі на рік або кожні 30 тисяч кілометрів пробігу.
5 причин відполірувати фари свого автомобіля на СТО в Києві

  • Покращення освітлення. Проведення своєчасної обробки скла фар дозволяє збільшити ефективність головного освітлення приблизно на 30%.
  • Ваша безпека. Навіть невеликі потертості і подряпини негативно позначаються на яскравості світла - погіршується видимість, фара світить нерівномірно. Це призводить до втоми очей і збільшує ймовірність ДТП.
  • Ви можете зекономити: вам не доведеться купувати більш потужні лампи і витрачатися на їх установку.
  • Захист фар. Після завершення процедури полірування майстер обов'язково подбає про нанесення прозорого захисного шару. Це забезпечить тривалий термін служби фар і захистить їх від подальших ушкоджень.
  • Красивий зовнішній вигляд. Навіть якщо кузов машини в прекрасному стані, відполірований і виблискує, то каламутні і покриті тріщинами фари візуально зведуть нанівець всі ваші зусилля.

Чи можна відполірувати фари самостійно?

Ви задумуєтеся над тим, чи можна заощадити, поліруючи фари самостійно? Не варто. Ця процедура не тільки трудомістка, але й складна. У цьому випадку варто довіритися фахівцям, які мають відповідні навички, а також обладнання, необхідне для відновлення відбивального покриття. Тільки така регенерація ламп принесе очікувані результати, а вартість послуги не висока. Тож правильний монтаж та демонтаж фар краще довірити досвідченим автослюсарям.

Сама процедура займає небагато часу і коштує недорого, проте важливо вибрати якісний автосервіс і не відкладати процедуру до останнього. Тож запрошуємо всіх автолюбителів відвідати СТО "ReadyCar" в Києві - наші спеціалісти дбають про комфорт своїх клієнтів, тож зроблять все швидко, якісно та за приємною ціною.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ