СТО Honda в Києві

Ми надаємо послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобілів Honda. Ми обслуговуємо їх усіх з однаковою турботою та увагою, саме тому нам довіряють водії з усього Києва.

вул. Бориспільска, 26Д, Київ
Чому варто обрати СТО "ReadyCar" в Києві?

Ми гарантуємо нашим клієнтам широкий спектр послуг з обслуговування на найвищому рівні. Наші фахівці всебічно займатимуться обслуговуванням вашого автомобіля, дбаючи про дотримання суворих стандартів безпеки та обслуговування.

Відповідно до стандартів та процедур, прийнятих у дилерському центрі, під час усіх ремонтів ми використовуємо лише оригінальні запчастини, виготовлені для конкретних моделей Honda. Використання оригінальних комплектуючих гарантує надійність автомобіля, зберігаючи при цьому його максимальну продуктивність та продовжуючи термін його служби.
СТО "ReadyCar" у Києві пропонує вам повний спектр послуг ТО Honda:

 • всі види спеціалізованих ремонтів;
 • вимірювання та коригування 3D геометрії підвіски;
 • встановлення додаткової безпеки та аксесуарів, у тому числі: сигналізація, GPS, вимикачі запалювання, датчики заднього ходу, підлогове освітлення, захисні смуги для дверей та бамперів, мультимедійні комплекти з навігацією та камерою заднього виду та багато інших;
 • випробування та перевірка гальмівної сили;
 • перевірка амортизатора;
 • техогляд компонентів та пристроїв за допомогою тестера Honda;
 • комплексне обслуговування електричних та електронних пристроїв, які є обладнанням Honda;
 • обслуговування шин, що складається з заміни шин та балансування з використанням найновіших, дуже точних пристроїв, а також ремонту шин;
 • перевірка технічного стану транспортного засобу;
 • послуги з кліматизації, що працюють на найсучасніших пристроях заміни холодоагенту, включаючи перевірку герметичності кондиціонерів, а також озонування та дезінфекцію системи (TUNAP);
 • попередній огляд перед покупкою вживаного автомобіля Honda з описом його технічного стану;
 • тести та випробування, спрямовані на покращення динаміки та економічності водіння.
Наше СТО оснащене найсучаснішими ремонтними та діагностичними приладами, а досвідчена команда механіків постійно проходить навчання у сфері механічного ремонту Honda. Ми також надаємо можливість особисто спостерігати за ходом ремонту.

У нових автомобілях Honda використовується все більше сучасних технологій. На багатофункціональному СТО "ReadyCar" в Києві працюють лише кваліфіковані механіки з чималим досвідом роботи, адже знання фахівців прискорюють діагностику, а також допомагають уникнути помилок під час ремонту.

Ви можете бути впевнені, що під час заміни будуть використані лише оригінальні запчастини найвищої якості за привабливими цінами. До того ж, на нашому СТО — прозорі прайс-листи, а також у вас також є можливість отримати попередній підрахунок вартості ремонту та ТО вашого авто, що позбавлять вас від несподіваних витрат. Крім того, ви можете бути впевнені, що встановлена вами ціна не зміниться і не включатиме жодних прихованих витрат.

Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ