Чистка форсунок в Києві: швидко та ефективно

Якщо автомобіль має великий пробіг, а його не завжди заправляли найякіснішим паливом, майстерне очищення форсунок може принести відмінні результати. Його вартість схожа на вартість регенерації однієї форсунки, то, може, варто спробувати? Процедура, проведена в умовах майстерні на СТО "ReadyCar", в рази ефективніша, ніж засоби, що заливаються в паливний бак автомобіля.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Проблеми з запуском, дим, погіршення працездатності двигуна – типові симптоми, які спонукають власників дизельних двигунів відвідати механіка. Найпоширеніший діагноз: несправність форсунок, які вже настільки зношені, що не можуть правильно дозувати паливо. Тому зазвичай їх треба відновити чи замінити.

Чистка форсунок коштує значно дешевше, ніж їх відновлення або заміна, не вимагає їх зняття з двигуна, а в багатьох випадках приносить дійсно помітне поліпшення роботи авто.

Як ламаються форсунки?

Зношена форсунка починає «переливати» паливо, що, однак, не слід плутати з подачею занадто великої кількості дизельного палива. «Перелив» означає, що через пошкодження клапанів або забруднених, забитих форсунок паливо не розпилюється та не дозується правильно, а надто багато дизельного палива надходить у зворотні магістралі замість камер згоряння.

Ігнорування симптомів зносу форсунок також сприяє виникненню лавини інших несправностей: від забитого сажевого фільтра або клапана EGR до проблем з двомасовим маховиком, викликаних постійним тремтінням двигуна.
Чистка форсунок: швидко і без демонтажу

Перевага хімічного очищення, безумовно, полягає в тому, що форсунки не потрібно демонтувати з двигуна. Насос підключається до акумулятора автомобіля, а шланги - до переливів. Насос працює приблизно 30 хвилин з короткою перервою в середині циклу. Під час очищення двигун може дещо змінювати оберти. Під час цієї процедури механік контролює її вплив на діагностичному комп'ютері, який відображає поточні поправки на окремих форсунках.

Коли чистка форсунок не допоможе?

Не кожну несправну форсунку можна «вилікувати» очищенням. Ця процедура не працюватиме зі зношеними форсунками або з ознаками електричної несправності. Щоб не витратити кілька сотень гривень на непотрібну процедуру, очищенню має передувати електронна діагностика та перевірка переливу – це все можна зробити в нашому автосервісі СТО "ReadyCar" без демонтажу форсунок з двигуна, що значно знижує витрати. Також проводимо чистку на стенді.
Тому, якщо у вас виникли якісь сумніви щодо роботи форсунок у вашій ластівці - ласкаво просимо відвідати нашу автомайстерню в Дарницькому районі Києва: ми зробимо все швидко, надійно та за приємною ціною. До того ж, на всі види робіт ми даємо гарантію.

Тому поспішайте - реєструйтеся для візиту або телефонуйте до нас, щоб отримати консультацію!
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ