Техогляд авто перед покупкою в Києві: на що варто звернути увагу?

Купівля вживаного автомобіля в хорошому технічному стані, з оригінальним пробігом і без аварій — справжній виклик. Щоб не бути обманутим, варто інвестувати в перевірку автомобіля перед покупкою. СТО "ReadyCar" проводить належний огляд автомобіля в Києві на вул. Бориспільська, 26Д.
Перевірка автомобіля перед покупкою

Купівля вживаного автомобіля — великий ризик, тим більше, що продавці зазвичай приховують його недоліки. Як і де перевірити машину перед покупкою? Ви можете попросити допомоги у свого механіка, скористатися послугами компаній, які спеціалізуються на перевірці вашого автомобіля перед покупкою, або записатися на СТО "ReadyCar". Завдяки знанням спеціалістів та сучасному діагностичному обладнанню, доступному на станції, ми можемо виявити практично кожну несправність автомобіля.

Як перевірити VIN-код?

VIN (Vehicle Identification Number) — це ідентифікаційний номер кожного транспортного засобу, також відомий як номер шасі. Він унікальний — немає двох автомобілів з однаковим VIN.

Вже на початку перевірки конкретного автомобіля ми можемо перевірити його історію: скільки у нього було власників, чи брало авто участь у зіткненні тощо. Просто запитайте у продавця номер VIN, реєстраційний номер та дату першої реєстрації.

VIN-код наноситься на нероз'ємні частини кузова або шасі у вигляді спеціальних номерних табличок. А також він вказується в ПТЗ (паспорті технічного засобу), свідоцтві про реєстрацію та страховому полісі.

VIN-код можна перевірити через електронний кабінет водія на сайті сервісного центру МВС України, в обласному сервісному центрі МВС або через спеціальні онлайн-сервіси.

Огляд автомобіля перед покупкою на станції техогляду автомобіля

Технічний огляд автомобіля перед покупкою, який можна провести на діагностичній станції, включає перевірку основних параметрів автомобіля або ретельний огляд із застосуванням сучасного обладнання. Потенційний покупець також сам вирішує, що діагност повинен перевірити більш детально та на що звернути особливу увагу.
Перевірка на станції огляду транспортного засобу може включати:

 • загальний стан транспортного засобу — комп'ютерна діагностика;
 • вирівнювання коліс та стан шин;
 • гальмівна система;
 • система приводу;
 • рульова система;
 • підвісна система;
 • вихлопна система;
 • система кондиціонування повітря;
 • акумулятор, двигун, фари;
 • фільтри та робочі рідини;
 • товщина лаку.
Більшість із цих систем потенційний покупець не може перевірити сам. Ось чому перевірка автомобіля перед покупкою на діагностичній станції стає все більш популярною серед водіїв.

Сам технічний огляд транспортного засобу триває від 30 хвилин до години. Тому рекомендуємо вам не ризикувати перед покупкою, а звернутися до нас для отримання фахової допомоги та якісного техогляду.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ