СТО KIA в КиєвіСтанція техобслуговування "ReadyCar" оснащена найсучаснішими приладами та спеціалізованими інструментами найвищої якості. Ми працюємо швидко та професійно!

вул. Бориспільска, 26Д, Київ

У вас є автомобіль Kia? СТО "ReadyCar" - це місце, яке слід обов'язково відвідати. Чому? Тому що тут працює унікальна команда людей, які знають свою справу, і вони знають більше про автомобілі Kia та їх ремонт, ніж будь-хто інший у світі.

Ми - автосервіс з Києва, який надає комплексні послуги у сфері заміни масла та фільтрів, ремонту підвісок, а також гальмівних, привідних та випускних систем, заміни деталей, регенерації турбокомпресорів. Ми також проводимо комп'ютерну діагностику несправностей, що полегшує швидкий та надійний огляд автомобіля.

У нас є комп'ютеризована діагностична лінія, яка дозволяє всебічно оцінити технічний стан систем рульового управління, підвіски та гальм. Ми надаємо у ваше розпорядження команду висококваліфікованих механіків та досвідченого технічного нагляду.

Наші співробітники - це висококласні фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ви можете бути впевнені, що довірите обслуговування своїх автомобілів професіоналам. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб Ви могли насолоджуватися безпроблемним використанням автомобілів.

Наша компанія має кваліфікований персонал з багаторічним досвідом, який спеціалізується на ремонті автомобілів Kia та інших японських, корейських та європейських автомобілів. Наша служба оснащена сучасними спеціалізованими інструментами, сервісними книжками, електричними схемами та діагностичними приладами.

СТО "ReadyCar" проводить такі ремонтні роботи:

  • капітальний ремонт двигунів;
  • ремонт механічних коробок передач;
  • комплексне обслуговування кондиціонерів;
  • ремонт підвіски, гальм, вихлопної та рульової систем та заміна амортизаторів;
  • встановлення геометрії коліс;
  • заміна масел і рідин;
  • заміна шин;
  • ремонт пошкодженої різьби свічок запалювання без зняття головки;діагностика двигуна, abs, air bag, tcs, подушки безпеки в автомобілях всіх марок.
СТО "ReadyCar" здійснює ремонт кузовів та фарбування усіх марок автомобілів. Наш ремонт проводиться відповідно до вказівок та рекомендацій, встановлених виробником автомобілів KIA. Матеріали для лакофарбових робіт надходять від провідних виробників на ринку. У разі ремонту можна узгодити ціни наданих послуг.

Для вашої зручності ми пропонуємо оригінальні деталі та комплектуючі для автомобілів Mazda та Kia, а також для інших японських, корейських та європейських автомобілів.

Ми маємо багаторічний досвід роботи, а також надійних постачальників запчастин, завдяки яким ми можемо гарантувати високу якість послуг та їх швидку реалізацію, а також забезпечити доступні, конкурентоспроможні ціни. Власники автомобілів Kia, які бажають перевірити чи відремонтувати свої автомобілі, можуть відвідати нашу станцію технічного обслуговування в Києві. Записатися на прийом можна заздалегідь в телефонному режимі, або ж використовуючи онлайн-формуляр на нашому сайті.

Тож запрошуємо Вас скористатися послугами професійного техобслуговування автомобілів Kia та інших відомих брендів.

Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ