Ремонт та заміна глушника на СТО в Києві

Якщо у вас виникли проблеми з глушником або вихлопною системою у вашому автомобілі, - найкращим рішенням буде відвідати автосервіс "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Автомобільний глушник — це елемент вихлопної системи, що відповідає за відведення вихлопних газів та зниження шуму, що створюється двигуном. Глушник автомобіля піддається інтенсивній експлуатації, тому вихід з ладу цього елемента є відносно частим.

Причини виходу з ладу глушника автомобіля:


  • тривала робота без належного обслуговування;
  • неякісний глушник або його заміна;
  • неякісно виконаний ремонт із застосуванням низькопробних компонентів та змінних деталей.

На стан глушника негативно впливають:

  • надмірна вологість;
  • дорожня сіль (восени та взимку);
  • механічні пошкодження.

Щоб знизити ризик пошкодження глушника, необхідно правильно його обслуговувати. Це дозволить вихлопній системі працювати належним чином протягом тривалого періоду часу. Ігнорування симптомів, що свідчать про пошкодження системи, може призвести до більш серйозних збоїв, таких як пошкодження каталізатора.
Чи варто самостійно ремонтувати пошкоджений глушник?

Якщо система розгерметизована в місці контакту з каталізатором, глушником або колектором, відремонтувати її самостійно може бути важко. У такій ситуації ремонт найкраще довірити фахівцям сервісного центру "ReadyCar", адже для розбирання пошкоджених елементів буде потрібно використання спеціалізованого обладнання. Неправильні коригувальні дії можуть погіршити ситуацію та збільшити витрати на ремонт.

У чому полягає ремонт глушника?

У переважній більшості випадків справа зводиться до зварювання. Наші досвідчені працівники працюють з надзвичайною точністю, що гарантує відсутність проблем із цією деталлю автомобіля протягом тривалого часу. Крім того, вам не доведеться дорого заплатити за послугу, адже наших клієнтів чекає привабливий прайс-лист з найнижчими цінами в Києві!
Вам потрібен новий глушник, ремонт або модифікація вихлопної системи?

Наші фахівці перевірять всю вихлопну систему, порадять найкраще рішення та представлять пропозицію щодо вирішення проблеми. Тож передайте свою машину фахівцям автосервісу "ReadyCar" і насолоджуйтесь повністю функціональною та безпечною машиною.

Додатково пропонуємо на заміну всі можливі елементи вихлопної системи (глушники, спортивні глушники, декоративні насадки, вихлопні труби, патрубки колектора, насадки, каталізатори, пружини, хомути, прокладки та ущільнювальні кільця, гумові та гумово-металеві підвіски та багато інших).

Ми пропонуємо, серед іншого, вихлопні системи та глушники провідних виробників та надаємо гарантію на нові витяжні системи, встановлені у нашій компанії відповідно до вказівок даного виробника.

Ми маємо багаторічний досвід у ремонті та модифікації вихлопних систем - великий асортимент глушників та каталізаторів різних виробників дозволяє нам вибрати оптимальне рішення саме для вашого автомобіля.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ