Заміна масляного фільтра в автомобілі на СТО в Києві

Масляний фільтр відіграє надзвичайно важливу роль як останній бар'єр для забруднень, що потрапляють у двигун.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Кожен автомобіль оснащений кількома типами фільтрів. Вони відіграють дуже важливу роль в автомобілі, але також швидко зношуються і втрачають свої властивості. Тому їх слід регулярно міняти, дотримуючись рекомендацій виробника. А зробити це можна на СТО "ReadyCar" в Києві. Вартість фільтрів невисока, а можлива недбалість може призвести до дорогого ремонту.

Масляний фільтр відіграє надзвичайно важливу роль як останній бар'єр для забруднень, що потрапляють у двигун. Повітряний фільтр утримує лише деякі з них, що робить надзвичайно важливою ефективну роботу набагато більш щільного масляного фільтра. Він фільтрує в основному пісок, а також, здавалося б, нешкідливі фрагменти пластику і навіть волокна. Щоб забезпечити тривалий термін служби двигуна, фільтр слід регулярно замінювати.
Коли варто замінити масляний фільтр?

За словами виробників транспортних засобів, установка нового фільтра є важливою при кожній заміні масла. Справа в тому, що забитий фільтр нейтралізує позитивний вплив нового масла. Міняти рідину рекомендується не пізніше 15-20 тисяч кілометрів пробігу. Однак варто пам'ятати, що знос фільтра також залежить від його якості та типу масла. Іноді заміна фільтра на новий може знадобитися трохи швидше.

Варто відзначити, що в автомобілях є два види фільтрів. На деяких транспортних засобах вони встановлюються на заводі в корпус двигуна. У цьому випадку замінюється тільки фільтруючий елемент. Тож у користувача немає великого вибору, коли мова заходить про модель фільтра. Проте сьогодні більшість фільтрів закріплені на корпусі. У цьому випадку власник транспортного засобу має можливість вибрати практично будь-який його тип.
Заміна масла передбачає заміну його фільтра, який призначений для вловлювання всіх домішок, таких як: залишки незгорілого палива, продукти окислення, повітряний пил або металеві частинки. Забитий фільтр може призвести до того, що масло не очищається, а натомість потрапляє під високим тиском у двигун, що може пошкодити автомобіль. Заміна масляного фільтра - дуже проста процедура, завдяки якій ви будете впевнені, що в двигун не потрапить небажане забруднення. Таку процедуру успішно виконають наші професійні механіки з величезним досвідом роботи, які працюють в автосервісі у Дарницькому районі Києві - СТО "ReadyCar".

І наостанок: пам'ятайте, що правильно підібране масло та масляний фільтр гарантують, що двигун автівки буде добре захищений. Адже під час руху з відпрацьованою рідиною в баку є ризик прокручування шатунів, передчасного зносу турбокомпресора, пошкодження компонентів двигуна тощо – що може ефективно знерухомити автомобіль, а вартість його ремонту може сягати до кільканадцять тисяч гривень.

Тому не зволікайте - записуйтесь на консультацію та візит до нашої станції технічного обслуговування в Києві. Зробити це можна з допомогою онлайн-формуляру або по телефону.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ