СТО Peugeot в Києві

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та спеціалізоване діагностичне обладнання, присвячене бренду Peugeot. Вони із задоволенням поділяться своїми знаннями та дадуть поради під час перевірок, ремонту та при купівлі деталей.

вул. Бориспільска, 26Д, Київ
Привезіть на СТО "ReadyCar" свій Peugeot — ми діагностуємо дефект, надамо вам пропозицію щодо ремонту та реалізуємо представлене рішення.

Ми протягом 10-и років обслуговуємо всі моделі автомобілів. Багаторічний досвід наших співробітників, отриманий під час ремонту Peugeot, гарантує ефективний ремонт та діагностику в широкому діапазоні років, технічних умов та пробігу. Наше СТО розташоване в Києві у зручному місці за адресою: вул. Бориспільська, 26Д.

Ми надаємо всі послуги відповідно до найвищих стандартів, щоб ви могли насолоджуватися комфортною їздою свого автомобіля якомога довше. Регулярні періодичні огляди кваліфікованими механіками в нашій майстерні, обладнаній спеціалізованими інструментами та пристроями, допоможуть підтримувати належний стан та надійність вашого автомобіля та забезпечать безпеку для вас та вашої родини.

Комфортний, стійкий та безпечний – все це про автомобіль французького виробника Peugeot. Але якими б якостями не володів цей автомобіль, він в будь-якому випадку вимагає уваги та догляду. Технічне обслуговування та ремонт Пежо — вкрай необхідні умови для збереження працездатності цієї марки. Саме такі послуги виконують механіки в мережі СТО "ReadyCar".
З якими проблемами можна до нас звернутися?

Зв'яжіться з нами для швидкого ремонту, професійного встановлення аксесуарів або для детальної діагностики. Ми виконуємо:

  • комп'ютерна діагностика електронних систем;
  • діагностика шасі;
  • діагностика двигуна;
  • встановлення кондиціонерів та аксесуарів;
  • заміна масла

У нас є своя станція перевірки транспортних засобів. Завдяки цьому ми можемо провести ретельне технічне обстеження вашого Peugeot:

  • перевірку перед покупкою вживаного автомобіля;
  • техогляд після аварії.

Наші технічні фахівці також подбають про ваше авто після аварії. Ми виконуємо ремонт кузова, а також відновлення лакофарбового покриття.
Також на нашому СТО є власний відділ запасних частин. Завдяки цьому ми можемо швидко і з гарантією оригінальності відремонтувати ваш Peugeot.

Якщо ви хочете замовити необхідні компоненти (також для моделей автомобілів обмеженої серії), зв'яжіться з нами! Наші фахівці в найкоротші терміни перевірять, порадять і доставлять необхідні деталі.

Окрім доступу до досвіду наших експертів, ви завжди контролюєте свій час та бюджет. Завдяки нашим послугам ви можете планувати обслуговування свого PEUGEOT, затверджувати необхідний ремонт і бути завжди в курсі всіх робіт, які ми виконуємо.

Повідомте про несправність автомобіля через онлайн-форму або зателефонуйте нам!
Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ