Підсвічування номерного знака

Лампочки для освітлення номерного знака – це елементи, про які ми часто забуваємо. Це - маленькі лампочки, світло яких падає на задній номерний знак.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Найчастіше використовуються лампочки з символом W5W. У більш сучасних автомобілях для цього використовуються спеціальні світлодіодні модулі. Світло від підсвічування таблиці повинно давати можливість зчитувати реєстраційні номери з відстані 20 м. Крім того, воно повинно бути природного білого кольору, тобто слід уникати переходу відтінків білого до синього або жовтого.

Кожен автомобіль, який допущений до дорожнього руху, також повинен мати комплект робочих зовнішніх ліхтарів. Перегоріла лампа завжди повинна бути замінена якомога швидше.

Перш за все тому, що це часто визначає безпеку водіння. По-друге, тому що під час поліцейського контролю відсутність освітлення, наприклад номерного знака, може мати неприємні наслідки.

Відповідно до законодавства, підсвітка номерного знаку (заднього) має бути білою та достатньо добре освітлювати його. На практиці це означає, що обране освітлення повинно забезпечувати безперебійну видимість всіх знаків на номерній таблиці в нічний час. Це правило стосується ситуації, коли прозорість повітря хороша - тоді номерні знаки повинні бути видні з відстані не менше 20 метрів. Однак освітлення має бути настільки делікатним, щоб його не було безпосередньо видно з відстані понад 25 м. Через такі норми, наприклад, сильно випромінюючі світлодіодні стрічки будуть непридатними для освітлення номерних знаків.
Як найкраще підсвітити номерний знак?

Наразі його можна освітлювати двома способами. Перше — це легкодоступне рішення, тобто використання традиційних лампочок (наприклад, C5W). Такі лампочки поміщаються в пластиковий корпус і підключаються до джерела живлення (напругою 12 В). Ці звичайні лампочки дешеві та ефективні, а також надзвичайно прості в установці.

Другим рішенням є використання світлодіодної технології, яка також має багато переваг. До них відноситься той факт, що ці типи ламп дають більше світла і споживають менше енергії (у порівнянні з традиційними лампами розжарювання). Світлодіодні лампочки також дають бажаний багатьом холодний білий колір, який не приглушений, але все одно відповідає правилам. Світлодіодна технологія також забезпечує довговічність, адже світлодіоди можуть використовуватися дуже довго.
Освітлення номерного знака є обов'язковим, але перегорілу лампочку часто швидко не помічають. Тож варто пам'ятати про регулярну перевірку всіх зовнішніх ліхтарів та усунення будь-яких поломок, щоб уникнути проблем у разі поліцейської перевірки та забезпечити максимальну безпеку на дорозі. Зробити це можна легко, швидко та недорого в багатопрофільному СТО "ReadyCar" у Києві: наші майстри мають багаторічний досвід роботи, а також видають гарантію на всі види робіт.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ