Технічне обслуговування Porsche

СТО нового покоління в Києві.
Точна діагностика. Сертифіковані запчастини


вул. Бориспільська, 26Д, Київ
СТО Porsche в Києві
Регулярне технічне обслуговування — запорука довгого безперебійної служби вашого авто. Тим паче коли всі процедури виконуються професіоналами на сучасному обладнанні з застосуванням якісних запчастин і витратних матеріалів.

Саме це пропонує СТО "ReadyCar" власникам автомобілів Porsche.

Приїжджайте до нас з будь-якими проблемами, але не забувайте і про регламентні процедури в залежності від пробігу і віку вашого «Порша». Адже будь-яку поломку легше і дешевше запобігти своєчасною діагностикою і заміною витратних матеріалів.

Звертаючись на "ReadyCar", ви отримаєте:

Економію часу - на СТО «Порш» пробуде рівно стільки, скільки потрібно для якісного ТО — Вам не доведеться чекати в черзі або поки звільниться потрібний фахівець.
Усунення всіх недоліків, які виявляться в ході обслуговування.
Рекомендації щодо потенційних несправностей — ми запропонуємо профілактичні заходи та заздалегідь розрахуємо можливі витрати на ремонт.
При будь-якому пробігу в регламентні роботи входить заміна масла, перевірка гальмівної системи, автоелектрики. Також майстри перевіряють рівень і якість авторідин, при необхідності змінюють їх.

Усуваємо несправності з першого разу, без доробок і доплат, розраховуємо попередню вартість робіт і даємо гарантії на них. Тож записуйтеся на техобслуговування онлайн!
Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ