Діагностика системи електроживлення автомобіля

Проблеми з електрикою в автомобілі можуть позбавити водія не лише зручностей у вигляді електросклопідйомників або радіо, але також можуть перешкодити подальшому водінню. Несправності компонентів електросистеми можуть швидко вплинути на знос інших компонентів, тому їх повинен швидко усунути фахівець.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Проблеми з електрикою можуть бути викликані як дешевим запобіжником, так і дорогим генератором.
Акумулятор та інші електричні системи автомобіля необхідні для його правильного функціонування. Струм в автомобілі використовується не тільки для запуску двигуна, а й для живлення, наприклад, обладнання, пов'язаного з комфортом, такого як кондиціонер, радіо або електросклопідйомники.

Проблема з електрикою може швидко пошкодити інші частини автомобіля, тому усуньте їх швидко та професійно, звернувшись на СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.
Електрична система автомобіля

Основними компонентами електричної системи автомобіля є акумулятор, стартер і генератор.
Акумулятор подає електроенергію для живлення систем запалювання та палива перед запуском двигуна.
Стартер витягує невелику кількість струму від акумулятора для руху маховика, що в подальшому змушує вал обертатися, а поршні повертаються назад. Після запуску двигуна ремінний генератор заряджає акумулятор і виробляє електроенергію для живлення всіх електронних пристроїв автомобіля. Якщо двигун працює з несправним генератором змінного струму, акумулятор швидко розрядиться, а привід вимкнеться.

Електричні системи в автомобілі стають дедалі складнішими, і насправді все більше пристроїв живляться від електрики. Тому електричні збої можна вважати нормою. Хоча деякі дефекти сприяють лише зниженню комфорту водіння, то проблеми з акумулятором або генератором можуть повністю знерухомити автомобіль.

Система живлення в автомобілі дозволяє також функціонувати таким важливим елементам, як фари або стоп-сигнали. Електричні несправності можуть швидко поширюватися на інші компоненти автомобіля.
Тому радимо вам не ризикувати і регулярно проходити техогляд, особливо перед тим, як відправитися у відпустку або в довгу подорож на автомобілі. В такому випадку обов'язково потрібно уважно перевірити стан свого транспортного засобу. Звичайно, не кожну поломку можна передбачити, особливо це стосується електричних систем, але варто хоча б перевірити стан акумулятора.

Тож краще заздалегідь записатися на візит до професійного автосервісу "ReadyCar" в Києві: наші механіки неодмінно подбають про ваше авто і забезпечать вам комфорт на дорозі.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ