Професійне регулювання фар автомобіля в Києві

Ви шукаєте надійну автомайстерню, яка зробить все швидко, якісно та з гарантією? Сервіс "ReadyCar" в Києві надає професійні послуги з регулювання світла фар вашого авто

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
У будь-якому автомобілі фари, що освітлюють дорогу, необхідно відрегулювати так, щоб вони світилися на відповідній висоті - це забезпечить вам комфорт і безпеку на дорозі.

Коли темніє, а видимість на дорозі недостатня, освітлення автомобіля стає вкрай важливим. Регулювання фар має величезний вплив на правильне освітлення дороги під час руху. Якщо лампи встановлені занадто низько, вони не забезпечать достатнього освітлення. Встановлення їх на занадто високому рівні буде сліпити інших водіїв. Це призводить до зниження видимості та загрожує безпеці дорожнього руху.

Тому у будь-якому автомобілі фари, що освітлюють дорогу, необхідно відрегулювати так, щоб вони світилися на відповідній висоті. На жаль, за даними діагностичних пунктів перевірки транспортних засобів, близько 30% перевірених автомобілів мають неправильно відрегульовані фари.

Найчастіше під час обговорення проблеми неправильно вирівняного світла фар наголошується на тому, що фари засліплюють зустрічних водіїв. Це, звичайно, правда, але не менш важлива проблема полягає в тому, що водій автомобіля з "кривими" фарами сам мало що бачить на дорозі. Різницю можна побачити після відвідування механіка, який правильно і професійно відрегулює світло. Зазвичай після фахової допомоги водії дивуються, чому не звернулись на СТО раніше, адже різниця просто колосальна.

У нашій спеціалізованій майстерні СТО "ReadyCar" в Києві можна швидко та недорого відрегулювати фари за допомогою спеціальних пристроїв.
Причини поганого світла фар

Існує кілька причин, але всі вони є результатом недостатнього догляду за станом фар. Найчастішою причиною освітлення є неправильно поставлені лампочки, - зазначають автослюсарі з багаторічним досвідом роботи на СТО "ReadyCar" в Києві. Насправді потрібно мати багато навичок та досвіду, щоб правильно замінити перегорілу лампочку.

Ще одна проблема – пошкоджені фари. Найчастіше досить замінити дешеву деталь, щоб різниця стала дуже помітною. Інша, набагато серйозніша проблема, полягає в тому, що на наших дорогах ще багато автомобілів з історіями нещасних випадків. У ситуації, коли передній ремінь автомобіля пошкоджений, вогні, безумовно, не будуть світити належним чином без фахового регулювання.
На жаль, водії зазвичай вважають, що фари їх автомобіля встановлені правильно, але вони часто серйозно помиляються. Симптоми, які повинні викликати занепокоєння у користувача транспортного засобу, це, наприклад, набагато коротший пучок світла в порівнянні з іншими автомобілями, більш інтенсивне освітлення лівого боку дороги, відсутність освітлення правої сторони дороги тощо. Якщо водій помітив будь-який із цих симптомів, йому слід відвідати надійне СТО.

Одним з таких пунктів є автомайстерня СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва. Ви можете нам довіряти, адже про наш професіоналізм свідчать безліч позитивних відгуків і хороша репутація компанії.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ