СТО Renault в Києві

Багато людей задаються питанням, де знайти надійний і недорогий сервіс Renault. Якщо вас цікавить періодичний огляд вашого автомобіля Рено або ж його ремонт, ви можете розраховувати на професійні та комплексні послуги в СТО "ReadyCar" в Києві.

вул. Бориспільска, 26Д, Київ
Французькі автомобілі надзвичайно популярні в Україні, оскільки вони поєднують привабливий дизайн з хорошими технічними параметрами, а крім того, їх можна придбати за прийнятну ціну. Доглядати за такою машиною варто за допомогою перевіреної СТО, щоб вона служила якомога довше і генерувала якнайменші витрати.

Варто пам'ятати, що в СТО "ReadyCar" працюють фахівці, навчені спеціально для обслуговування всіх моделей бренду. Крім того, вони забезпечені найкращим діагностичним обладнанням, а також усіма оригінальними запасними частинами. Досвід та спеціалізація у конкретній марці автомобілів дозволяють механікам набагато швидше розпізнати проблему, а також ефективно її усунути. Перевага використання послуг нашої майстерні — це також гарантія на послуги та запчастини, чого не завжди можна очікувати від звичайних універсальних майстерень.
Наша станція огляду транспортних засобів "ReadyCar" також пропонує ряд процедур, які дозволять вам перевірити стан вашого автомобіля. Спеціально для вас ми зробимо:

  • Професійний контроль стану підвіски. Варто перевіряти стан цієї системи в автомобілі хоча б раз на пів року. Використовуючи найсучасніше діагностичне обладнання, ми ретельно перевіримо стан підвіски у вашому автомобілі. Наші фахівці порадять вам, які елементи, можливо, доведеться замінити найближчим часом.

  • Перевірка технічного стану автомобіля (весняний та зимовий огляд). Варто регулярно перевіряти підвіску, а також стан всього автомобіля. Запрошуємо власників автомобілів усіх марок на сезонні огляди. Наші діагностики перевірять роботу гальм вашого автомобіля, а також перевірять найважливіші елементи. Ви покинете нашу станцію огляду впевнені у стані свого залізного коня!

  • Перевірка налаштувань освітлення. Неправильно відрегульовані фари можуть засліпити інших водіїв. Крім того, вони можуть недостатньо добре освітлювати дорогу. Тому варто час від часу перевіряти їх налаштування. Ми із задоволенням зробимо це у вашому автомобілі, адже у нас є спеціалізовані прилади.

  • Перевірка налаштувань вирівнювання коліс. Неправильно встановлене кріплення не тільки викликає дискомфорт під час руху або перекоси керма, але й значно пришвидшує знос шин. На нашій станції огляду транспортних засобів ми виконуємо лазерні виміри геометрії підвіски, які дозволяють проводити можливі виправлення.

  • Огляд перед покупкою автомобіля. Ми всебічно перевіримо кожен автомобіль перед покупкою! Запрошуємо вас на огляд — ми оцінимо стан підвіски, гальм або інших важливих систем автомобіля. Ми також перевіримо кузов на предмет можливого ремонту після аварії. Ми допоможемо Вам зробити найкращий вибір!
Важливо, що ви заздалегідь дізнаєтесь ціну послуги, яка буде остаточною без будь-яких додаткових витрат. Наш центр має прозорі прайс-листи, з якими ви можете ознайомитись, перш ніж здавати автомобіль у майстерню.

Варто також знати, що ми пропонуємо вигідні пакети послуг для наших клієнтів, завдяки чому ви зможете краще планувати свої витрати та розраховувати на привабливі знижки чи додаткові послуги.
Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ