Шумоізоляція автомобіля

СТО "ReadyCar" в Києві пропонує швидке, якісне та ефективне вирішення цієї проблеми! Завдяки нашій роботі ви можете отримати акустичний комфорт і справжнє задоволення від водіння.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Для чого потрібна шумоізоляція автомобіля?

Сучасні автомобілі, на жаль, не відрізняються задовільною звукоізоляцією. В результаті під час керування водій не може повністю зосередитися на дорозі, що призводить до швидкої втоми та сильного стресу під час керування автомобілем.

Для пасажирів зайвий шум також викликає незручності: звук музики в салоні не такий чіткий, а під час розмови доводиться говорити значно голосніше, ніж зазвичай.

Шум в автомобілі може турбувати (і втомлювати) не тільки людей з найчутливішим слухом. Навіть при русі до 90 км/год може бути важко витримати зайвий шум, коли до гулу шин та вітру додається шум підвіски та двигуна. На жаль, чим голосніше в салоні, тим більше виробник автівки зекономив на звукоізоляції.

Всупереч упередженням, ця проблема стосується не тільки дешевих автомобілів, а й дорогих брендів. Найбільше з шумом борються покупці популярних позашляховиків з великими колесами та широкими шинами, які є одним з найбільших джерел дратівливого гулу.

У багатьох сучасних автомобілях економлять на звукоізоляції, а це означає, що під час руху вас турбує не тільки шум шин, а й звук двигуна чи вітру. На щастя, недоліки заводу можна виправити.

Більш скромна звукоізоляція — це не лише питання скорочення витрат та скорочення часу виробництва. Це також є наслідком зменшення ваги автомобіля, що впливає на продуктивність, витрату палива та викиди. Раніше було легко знайти товстий шар повсті під м'ясистим килимом, а додаткові шари бітуму наносилися в ключових точках будови кузова. Зараз це справжня рідкість.

Зараз зазвичай використовується дуже тонка підкладка. У чутливих місцях досі використовуються тонкі смужки твердої маси для зменшення резонансу металевого покриття. Що ще гірше, великі ділянки металевого листа (наприклад, колісні арки) відразу покриваються пластиком, що змушує кабіну перетворюватися на величезну резонансну коробку.
СТО "ReadyCar" в Києві пропонує швидке, але якісне та ефективне вирішення цієї проблеми! Завдяки нашій роботі ви можете отримати акустичний комфорт і справжнє задоволення від водіння. Додатковою перевагою є збереження кількох сотень нервових клітин.

Після встановлення звукоізоляції ви можете розраховувати на зменшення шуму, що надходить ззовні автомобіля, до того ж, атмосфера всередині автомобіля значно зміниться. Брязкання та вібрація зникнуть, зовнішні звуки будуть приглушені, навіть сама їзда стане безпечнішою та приємнішою.

Звукоізоляція багажника та задніх коліс — це майже перше, що потрібно зробити, оскільки саме частини кузова є дуже сильним джерелом шуму. Звукоізоляція підлоги необхідна, щоб позбутися від шуму колісних арок та вихлопної системи. А ізоляція капота значно зменшить шум двигуна. Звукоізоляція дверей робиться для позбавлення від сторонніх шумів і покращення звучання музики в автомобілі.

В результаті звукоізоляції даху ви не почуєте шум дощу, що падає на дах автівки. Ви також забезпечите автомобіль теплоізоляцією завдяки великій площі покриття. Крім того, при зміні температури не утворюється конденсат.

Існує кілька варіантів звукоізоляції за різними цінами та бюджетом замовника. Послуга може бути виконана повністю або частково. Хоча найкращих результатів ми досягнемо тільки при повній акустичній ізоляції автомобіля.

Якщо ви хочете отримати професійну пораду та підвищити рівень комфорту власного автомобіля, усунути неприємні скрипи та інші шуми під час руху, зверніться до нас! У своїй роботі ми використовуємо найякісніші матеріали та даємо гарантію на всі види робіт.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ