Перевірка та заміна свічок запалювання на СТО в Києві

Фахівці автосервісу "ReadyCar" володіють всією інформацією про те, які деталі відповідають конкретній моделі двигуна, тому у них можна отримати детальну консультацію, дізнатися вартість заміни свічок та всі особливості процедури їх заміни.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Нерівномірна робота двигуна, проблеми із запуском, падіння потужності, погіршення витрати палива - це ознаки, які можуть свідчити про необхідність заміни свічок.

Несправні свічки запалювання можуть бути причиною проблем в роботі двигуна та втрати його потужності. Перевірка стану свічок запалювання не є складною справою.

Для огляду свічки запалювання потрібно вийняти з двигуна. Однак перед цим можна попередньо перевірити, який циліндр порушує роботу двигуна. Це можна зробити, ретельно перевіривши пальцями температуру штекерних ізоляторів після зняття кінців проводів запалювання. Свічка несправного або непрацюючого циліндра буде мати значно прохолодніший ізолятор, ніж інші. Однак різниця в температурі дуже швидко зникне після вимкнення запалювання.

Варто звернути увагу на старі свічки. Такі сигнали, як сліди масла чи плавлення електродів, повинні спонукати вас перевірити стан приводного агрегату, правильно вибрати свічку запалювання (робочу температуру) або якість моторного масла та палива. Варто проконсультуватися з досвідченим механіком з приводу тривожних симптомів. На СТО "ReadyCar" працюють лише спеціалісти з багаторічним досвідом, які замінили вже не одну сотню свічок запалювання. Тож наше СТО в Києві завжди до ваших послуг.

Як часто слід міняти свічки?

Не існує універсальних рекомендацій щодо частоти таких операцій, як заміна свічок. Залежно від двигуна та виробника, рекомендується заміна в діапазоні від 20 до 100 тисяч кілометрів, але варто врахувати, що в наш час у все більш технологічно розвинених двигунах ефективна робота свічок стала значно важливіша, ніж це було раніше.

При відносно низькій вартості свічок та самої заміни варто замінювати їх разом з фільтрами (щороку або кожні 20000 кілометрів), але, звичайно, ви завжди повинні перевіряти рекомендовану частоту відповідно до інструкцій виробника автомобіля та в разі сумнівів - дотримуватись цієї інструкції.

Користувачі автомобілів на газовому двигуні повинні припустити, що в їхньому випадку заміну свічок слід проводити вдвічі частіше, а більше уваги до роботи та стану системи запалювання також слід приділяти автомобілям із системою "старт-стоп" і з менш типовими рішеннями, такими як дві свічки для одного циліндра.
Чи варто міняти свічки самостійно?

Звісно, ви можете самостійно замінити свічки запалювання. Крім терпіння та деякої практики, вам знадобиться відповідний ключ для свічок запалювання - торцевий ключ з ручкою, що полегшує доступ до свічок, а також динамометричний ключ, який допоможе правильно затягнути новий комплект.

Легкість і швидкість заміни свічок залежить від конструкції двигуна. Деякі, навіть сучасні агрегати, мають легкодоступні свічки запалювання (зазвичай просто знімають пластикову кришку двигуна), інші вимагають зняття кількох інших елементів.

Використовуйте спеціальний торцевий ключ розміру, обраного для розміру свічки. Потрібно звернути особливу увагу на те, що часто зустрічаються свічки, які відкрутити вкрай складно. Це пов'язано з роботою при високих температурах, що, в свою чергу, може призвести до того, що свічка застрягне в гнізді. У разі такої проблеми краще звернутися в автомайстерню. Якщо ви простий автолюбитель без досвіду - краще не ризикуйте, тому що зазвичай усунення наслідків нефахової роботи коштує набагато дорожче, ніж якби ви одразу звернулися на професійне СТО.

Хочемо зазначити, що на виконану роботу на СТО "ReadyCar" надається гарантія. Записатися на послугу заміни свічок в Києві можна також і в онлайн-режимі за посиланням нижче.

Також ми проводимо діагностику гальмівної, паливної системи, вузлів і агрегатів. Встановлюємо фільтри, ремені, турбокомпресори та інші комплектуючі. Виконуємо сезонне і періодичне технічне обслуговування. Тому із нетерпінням чекаємо всіх автолюбителів в нашому сервісному центрі в Дарницькому районі Києва.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ