Заміна рульової тяги в авто: діагностика, ремонт та заміна в Києві

Тяга відповідає за передачу руху рульового механізму, що виникає при повороті керма до поворотного кулака, тобто його завдання - правильно направляти передні колеса автомобіля. Ні в якому разі не варто відкладати заміну рульової тяги, оскільки вихід з ладу цього елемента під час руху може закінчитися трагічно.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Діагностика рульової рейки - ознаки зносу

Коли і як часто потрібно замінювати рульову тягу, залежить від багатьох факторів, таких як марка автомобіля, якість самої тяги, стиль водіння або тип поверхні, по якій ви зазвичай їздите. Тому важко точно визначити приблизну дату заміни рульової тяги.

Основним симптомом того, що з рульовою тягою щось не так - гучний шум, що доноситься з-під капота автомобіля. Найбільш екстремальним і водночас найнебезпечнішим симптомом виходу з ладу рульової тяги є занадто повільна реакція автомобіля на м'які рухи керма. Бувають також ситуації, коли автомобіль перестає реагувати на рухи керма.

Тому, щоб бути абсолютно впевненим у стані рульової тяги, рекомендуємо всім автолюбителям вчасно звертатися до спеціалізованої діагностичної станції, щоб перевірити всю рульову систему. Зробити це можна на СТО "ReadyCar" в Києві - наші майстри-автомеханіки подбають про ваше авто і тим самим забезпечать ваш комфорт на дорозі.
Заміна елементів рульової системи і самої рульової тяги.

Завжди варто замінити елементи рульової системи і підвіску разом. Не менш важливим є правильний підбір запасних частин. Варто зробити ставку на перевірені та надійні бренди. Надмірна економія і купівля найдешевших замінників, часто сумнівної якості, – це просто марна трата грошей. Ці типи деталей, які вважаються дешевими, з часом призведуть до все більших витрат, оскільки їзда на таких деталях призведе до необхідності частішого відвідування сервісу та подальшої заміни деталей, які швидко зношуються. Також слід пам'ятати, що рульова рейка підбирається до конкретної моделі, року випуску та версії двигуна автомобіля.
Тому, якщо ви відчуваєте, що з рульовою системою автомобіля щось не так - рекомендуємо вам звернутися в наш автосервіс - професійне СТО "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва: ми зробимо все якісно, швидко та дамо гарантію на всі запчастини та всі види робіт.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ