Станція технічного обслуговування авто з США в Києві: професіоналізм та досвід

Багатопрофільне СТО "ReadyCar" в Києві спеціалізується на американських автомобілях. Маючи багаторічний досвід, ми можемо надати Вам професійні послуги в галузі механіки автомобілів.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Ми допоможемо у всьому - від затягування коліс до заміни двигуна. Зможемо вирішити будь-які проблеми в американських автомобілях, але також займаємось ремонтом автівок усіх марок.

Пріоритет нашої компанії - висока якість наданих послуг. У нас - лише професійне обладнання, кваліфікований персонал, короткі терміни виконання робіт будь-якої складності та доступні ціни.

Ми - сучасний центр ремонту та діагностики транспортних засобів. Ми робимо великий акцент на якості та задоволеності наших клієнтів.

Переваги нашого СТО - професіоналізм і точність, а також ми надаємо повну гарантію на всі надані послуги. Залежно від ваших очікувань та вимог, ми пропонуємо повний асортимент як оригінальних, так і альтернативних запасних частин - що дозволяє значно скоротити витрати на ремонт, зберігаючи при цьому порівнянну якість.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених власників транспортних засобів для періодичного огляду автомобіля або тих, хто хоче перевірити автомобіль перед покупкою. У нашій автомайстерні ви точно дізнаєтесь, що не так з автомобілем: ми перевіримо гальма, підвіску та систему рульового управління, амортизатори. Крім того, ви зможете перевірити в нас аналіз відпрацьованих газів і виміряти товщину лакофарбового покриття, а також перевірити геометрію коліс та осей.
Наші послуги:

 • Комп'ютерна діагностика;
 • Техогляд;
 • Перевірка та ремонт кондиціонерів;
 • Капітальний ремонт двигунів;
 • Ремонт автоматичної коробки передач;
 • Електрика та електроніка;
 • Ми надаємо запасні частини, необхідні для ремонту;
 • Продаж запчастин та аксесуарів;
 • Масла та рідини;
 • Кузовний ремонт;
 • Всі види лакофарбових робіт;
 • Допомога у вирішенні будь-яких незвичайних проблем у автомобілях, які до нас приїжджають.

Ми обслуговуємо всі американські та європейські автомобілі, такі як Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat, Nissan Leaf, Ford Fusion, Honda Accord, Toyota Camry, Honda CR-V, Hyundai Elantra, Nissan Rogue, Ford Edge та інші, надаємо комплексні послуги в галузі механіки та електромеханіки транспортних засобів, комп'ютерної діагностики, регулювання коліс та обслуговування кондиціонерів.

Наша сила - це команда досвідчених технічних фахівців, сучасне обладнання та доступ до спеціалізованих баз даних, з яких ми отримуємо інформацію та схеми компонування для окремих моделей автомобілів американських виробників. Кожен ремонт ґрунтується на суворих рекомендаціях виробника, що гарантує 100% безпеку.
Ремонт та запчастини до американських автівок

У більшості випадків ремонт американських автомобілів повинен окупитися. Багато автомобілів, що продаються, характеризуються відносно незначними несправностями та пошкодженнями. Американські водії замість того, щоб виправляти, воліють скористатися страховкою та інвестувати в новий, ще більш привабливий автомобіль. Іноді навіть невелика подряпина стає приводом для покупки іншого автомобіля. З цієї причини пошкоджені автомобілі з США настільки привабливі для покупців.

Деякі водії, які мріють про американський автомобіль, побоюються ситуації, коли автомобіль зламається. Де взяти деталі? Скільки вам доведеться їх чекати? Це найбільш поширені питання. Хоча насправді деталі для американських автомобілів менш доступні, ніж для популярних європейських брендів, але команда "ReadyCar" гарантує допомогу в їх купівлі та транспортуванні до Києва.

Ви хочете дізнатися технічний стан вашого автомобіля та перевірити його на наявність можливих несправностей? Запрошуємо Вас на станцію технічного обслуговування СТО "ReadyCar" в Києві, яка знаходиться за адресою: вул. Бориспільська, 26Д, де наші фахівці зроблять усе, аби ви були задоволені.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ