Сезонна заміна шин в Києві: коли варто змінювати літню гуму на зимову?

Комплект зимових шин - запорука вашої безпеки. Механіки на СТО "ReadyCar" в Києві наполегливо застерігають вас від використання літніх або всесезонних шин взимку та представляють переваги сезонної заміни шин.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Шини - це завжди певний компроміс. Одна шина забезпечить відмінне зчеплення на сухих поверхнях, інша забезпечить відмінний контроль на снігу, а інша дозволить подолати винятковий пробіг. Завжди шляхом різної продуктивності.

Проте середньостатистичний учасник дорожнього руху повинен приділяти найбільшу увагу своїй безпеці. У цьому контексті найкращим рішенням є зимові шини, призначені для боротьби з низькими температурами, сльотою, снігом і навіть ожеледицею.

Більш досвідчені водії часто наводять цей аргумент: раніше всі їздили цілий рік на одних шинах і все було добре, тож нащо на зиму міняти гуму? Типові всесезонні шини забезпечать кращий пробіг при більш високих температурах, ніж зимові, але вони будуть поступатися низькотемпературним характеристикам, не кажучи вже про зчеплення зі снігом. Однак обидва типи шин влітку поступатимуться літнім шинам як на сухих, так і на мокрих дорогах. Наш висновок: всесезонні шини не будуть хорошими ні влітку, ні взимку.

Навіщо варто міняти одразу чотири зимові шини? Може, достатньо лише двох?

Водії, які хочуть заощадити, часто вирішують встановлювати лише дві зимові шини. Зазвичай вони встановлені на передній осі для полегшення запуску та гальмування. Фахівці на автосервісі "ReadyCar" часто повторюють, що літні шини виготовляються з абсолютно інших матеріалів, ніж зимові. Якщо ми будемо використовувати їх взимку, вони не тільки взагалі не працюватимуть в екстремальних умовах, але й будуть зношуватися набагато швидше, і тоді вам все одно доведеться втрачатися на новий комплект гуми. Тому, маючи лише один комплект шин, ви не дуже заощадите.
Корисна інформація для водіїв: перевага зимових шин

Зимові шини слід "надягати", коли температура опуститься до 7 градусів вище 0. Під час першого снігопаду ці умови змушують мільйони водіїв міняти шини. Завдяки зимовим шинам підвищується безпека як водіїв, так і інших учасників дорожнього руху.

Конструкція зимових шин базується на спеціальній гумовій суміші та спеціальному профільованому протекторі, який значно краще переносить бруд, сніг та лід. Якісні зимові шини скорочують гальмівний шлях та збільшують зчеплення у важких умовах. Завдяки таким заходам ви завжди будете впевнені в тому, що автомобіль добре впорається зі свіжим снігом на під'їзній дорозі і не буде ковзати під час ожеледиці.

Якість водіння в зимових шинах незрівнянна з літніми шинами в складних снігових умовах. Послуга заміни шин також важлива. Їх професійна установка та баланс - запорука вашої безпеки.
Заміна шин та шиномонтаж в Києві

На СТО "ReadyCar" ми пропонуємо комплексні послуги, пов'язані з автомобільними шинами. У нас є можливість придбати та замінити шини, розміром до 20 дюймів.

Перехідний період восени-взимку та весною вимагає особливого догляду за шинами.

Ми пропонуємо вам заміну шин в спеціалізованому сервісі за вигідною ціною, ефективно та в комфортних умовах. Якщо ви не хочете витрачати свій час і довірити обмін досвідченим професіоналам, відвідайте автосервіс "ReadyCar" в Дарницькому районі Києва.
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ