СТО Volkswagen в Києві

Фахівці на СТО "ReadyCar" в Києві надають послуги з технічного обслуговування Вашого авто. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини Volkswagen. Тож зробіть свою подорож безпечною та комфортною.

вул. Бориспільска, 26Д, Київ
Ми працюємо чесно та прозоро: даємо гарантії на всі види робіт.

Коли Ви приїдете на наше СТО, ми проведемо візуальний огляд вашого Volkswagen — від гальм до двигуна. Ми проконсультуємо Вас та порахуємо всі витрати.

Група Volkswagen, як відомо, включає всесвітньо відомі марки автомобілів, такі як: Seat, Audi, Škoda, Porsche, Bugatti, Lamborghini, Bentley, Scania, MAN.

Фольксваген, або, як його часто називають, "народний автомобіль", мабуть, найбільш популярний разом з "Опелем" та "Ауді". Однак назва вводить в оману. Сьогодні VW — це автомобіль з високим рівнем якості виготовлення, відмінними технологіями ремонту, сервісом та чудовою продуктивністю, що дорівнює та навіть перевершує інші брендові та визнані автомобілі.

Концерн Volkswagen виробляє багато моделей легкових автомобілів та мікроавтобусів. Майже всі вони набули незалежної популярності серед користувачів — Golf, Polo, Passat, Passat CC, Jetta, Scirocco, Fox, Tiguan, Touran, Eos, New Beetle, Tauareg, Phaeton, Transporter, Multivan.
Для обслуговування та ремонту автомобілів Volkswagen потрібна відмінна кваліфікація техніків-механіків та багаторічний досвід. Незамінні також контрольно-вимірювальні прилади та спеціалізовані інструменти найвищого класу. Наш автосервіс СТО "ReadyCar" в Києві відповідає всім цим умовам.

Ми виконуємо всі найскладніші ремонти Volkswagen. Ми забезпечуємо максимальний міжремонтний пробіг, досягнутий завдяки багаторічній практиці наших фахівців та механіків, добре обладнаній станції та використанню сучасних ремонтних технологій відповідно до стандартів та рекомендацій виробників. У тому числі Nissan, Kia, Peugeot, Ford, Opel, Volkswagen, Audi.
Наше СТО обслуговує та ремонтує усі моделі Volkswagen: Golf, Polo, Passat, Passat CC, Jetta, Scirocco, Fox, Tiguan, Touran, Eos, New Beetle, Tauareg, Phaeton, Santana, Transporter, Multivan, Crafter, Caddy, Lupo та інші.

Наші фахівці в галузі механіки, електрики, електроніки та діагностики гарантують комплексне обслуговування Вашого авто. Тож запрошуємо наших постійних та нових клієнтів відвідати СТО "ReadyCar".
Запишіться на діагностику
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з Вами й записати на вільний час
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ