Як підготувати своє авто до зими?

Типова зимова погода не створює ідеальних умов для роботи нашого автомобіля.
Висококласні фахівці з багаторічним досвідом з автосервісу СТО "ReadyCar" діляться корисними порадами.

вул. Бориспільська, 26Д, Київ
Проблеми з запуском автомобіля, замерзла рідина в омивачі або труднощі з ... відкриттям автомобіля. Якщо ми належним чином не підготуємо свій автомобіль до зими, то зможемо пізніше пошкодувати про це.

Ударний мороз, до мінус 30 градусів за Цельсієм, снігопад та різні види хімікатів, які видаляють сніг з доріг, можуть суттєво ускладнити наше життя.

В даний час всі автомобілі виготовляються таким чином, щоб витримувати спеку влітку і мороз взимку, але рано чи пізно все виявляється відносним. Ми повинні самі доглядати за своїм транспортним засобом. Але як?

Найкраще звернутися до сервісного центру "ReadyCar" і довірити огляд свого автомобіля фахівцям.
Заміна шин

По-перше, слід замінити літні шини на зимові. Найкраще це робити тоді, коли температура навколишнього середовища залишається на рівні 6-7 градусів С. При більш низьких температурах літні шини починають тверднути і не «прилипають» до дороги. Однак самостійна заміна шин - це лише очевидна економія. Найкраще це робити на авторизованому СТО або в хорошому сервісному центрі. Тільки там шина буде правильно встановлена та точно збалансована за допомогою комп'ютерних пристроїв.

Перевірка підвіски, амортизаторів та гальмівної рідини

Готуючи автомобіль до зими, ми також повинні пам'ятати про перевірку стану підвіски автомобіля, і перш за все, амортизаторів. Несправні амортизатори дуже небезпечні, особливо взимку. Тоді гальмівний шлях збільшується на кілька метрів. Наслідки нашого нехтування можуть бути жахливими. Автомобіль не триматиметься дороги як слід, що вкрай важливо в зимових умовах.

При огляді шасі нашого автомобіля слід також звернути увагу на наявність надмірного люфту в системі рульового управління, що знижує ефективність цього компонента.

Також слід пам'ятати про перевірку якості гальмівної рідини. Вже 3 відсотки вмісту води відповідає вимогам до заміни. Як правило, рідину слід міняти кожні два роки або щоразу після 40 000 кілометрів пробігу. Механіки також повинні перевірити ефективність усієї гальмівної системи та стан окремих її компонентів, наприклад, чи більше не зношені гальмівні накладки.

Перевірка стану акумулятора та охолоджувальної рідини

Вкрай необхідно подбати про якісну охолоджувальну рідину, адаптовану до зимових температур. Вам також потрібно перевірити герметичність всієї системи і, можливо, долити або навіть замінити охолоджуючу рідину. Останній крок слід виконувати принаймні кожні два-три роки. Після закінчення цього періоду охолоджуюча рідина втрачає свої властивості і може негативно вплинути на різні частини двигуна, особливо на алюмінієві.

Також необхідно, щоб механіки на СТО перевірили стан акумулятора у вашому автомобілі. Ні для кого не секрет, що взимку немає більшої проблеми, ніж машина, яка не заводиться.

Перевірка акумулятора особливо важлива для власників автівок з дизельним двигуном. Взимку для їх запуску потрібна велика доза енергії, яку потрібно взяти з акумулятора. Власники дизельних автомобілів також повинні перевірити, чи працюють належним чином свічки розжарювання. Адже сувора зима викриє всі недоліки кожного дизеля. Тому варто приділити увагу дизельним двигунам ще до настання перших заморозків.

Перевірка стану склоочисників, заправка рідини та розморожувач для замків

Під час снігопаду ефективні зрошувачі та склоочисники будуть незамінні. Перед настанням зими варто замінити гумки склоочисників або всі їхні щітки та заправити омивач. Це невеликі витрати, які значно покращать безпеку водіння. Зношена гумка не очищає скло, а розмазує його водою та брудом, погіршуючи видимість. Також не забудьте перевірити, чи потік рідини надходить на лобове скло, а не, наприклад, на дах або за межі автомобіля.

Також варто пам'ятати про таку дрібницю, як розморожувач замків. Він не займає багато місця, але одного морозного ранку він може виявитися незамінним.
Швидка фахова допомога для вашого автомобіля в Києві

Звісно, досвідчені водії на власному досвіді вже змогли переконатися в ефективності цих порад. Проте ми все ж рекомендуємо пройти техогляд перед настанням холодів, аби повністю бути впевненим в своїй безпеці і потім уникнути зайвих проблем.

На автосервісі "ReadyCar" в Києві працюють лише фахівці своєї справи з багаторічним досвідом роботи, які добре знають свою справу. Тому довіртеся нам, а ми зробимо все на найвищому рівні!
Залиште заявку і отримаєте безкоштовну діагностику
Укажите марку автомобиля
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних та приймаю правила та умови користування сервісом
Контакти:
+38 096 222 26 26
service@readycar.kyiv.ua
вул. Бориспільска, 26Д
Київ